HAVLÍN Marek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rosice - Zlínsko 3:2 (2:0) 06.11. 14:00 -
Uničov - Hlučín 0:4 (0:1) 24.10. 10:15 -
Štoky - N. Rychnov 2:8 (1:6) 18.09. 15:30 -
Znojmo - Fr. Místek 2:3 (2:1) 08.09. 16:00 -
Vel. Meziříčí - Slovácko B 2:1 (1:0) 27.08. 17:30 -
Zlínsko - Uh. Brod 0:1 (0:1) 07.08. 10:15 -
Hlučín - Zlínsko 1:4 (0:1) 18.09. 18:00 -
Chotěboř B - Batelov 1:1 (1:1) 30.08. 16:30 -
Znojmo - D.Benešov 0:0 (0:0) 28.08. 19:00 -
Kozlovice - Hranice 1:1 (0:0) 03.11. 14:00 -
Bohumín - Frenštát 2:2 (0:0) 26.10. 14:30 -
1. HFK - Šumperk 2:1 (1:1) 12.10. 15:00 -
Nadějov - Kněžice 1:6 (1:2) 06.10. 15:00 -
Havl. Brod - Břeclav 4:3 (4:1) 28.09. 10:15 -
Nové Sady - Všechovice 5:0 (2:0) 14.09. 16:00 -
Dětmarovice - Havířov 7:2 (2:1) 31.08. 16:00 -
Slavičín - Strání 3:0 (1:0) 11.08. 10:15 -
Puklice - Třešť B 0:0 (0:0) 08.06. 16:30 -
1. HFK - Kozlovice 0:1 (0:1) 04.06. 17:30 -
Dobronín B - Bítovčice 1:4 (1:2) 01.06. 16:30 -
Ústí - Šumperk 1:2 (1:0) 05.05. 10:00 -
Rozsochatec - Ždírec B 4:1 (2:1) 28.04. 16:00 -
Šumperk - Opava B 1:0 (1:0) 21.04. 10:15 -
Strání - St. Říše 3:0 (2:0) 24.03. 15:00 -
Bystřice - Přibyslav 4:1 (3:0) 03.11. 14:00 -
Ledeč - Žirovnice 5:0 (2:0) 28.10. 14:30 -
Chotěboř - Nová Ves 1:2 (0:1) 20.10. 14:30 -
Okříšky - Bystřice 1:3 (0:2) 30.09. 15:30 -
Maraton - Žirovnice 4:0 (1:0) 09.09. 16:00 -
Vel. Bíteš B - Hartvíkovice 5:3 (2:2) 15.06. 17:30 -
AFC - Nová Ves 3:0 (2:0) 10.06. 16:30 -
Rad. Svratka - Stařeč 2:3 (0:3) 08.06. 17:30 -
Žirovnice - Kamenice 4:1 (2:1) 02.06. 16:30 -
Černovice - Pohled 1:1 (1:0) 01.06. 18:00 -
Chotěboř - Ledeč 0:0 (0:0) 19.05. 18:00 -
Košetice - Kouty 3:1 (1:1) 01.05. 16:30 -
St. Ransko - Rozsochatec 1:2 (0:0) 28.04. 16:00 -
Vel. Meziříčí B - Nová Ves 1:1 (1:1) 22.04. 14:00 -
Sapeli - Bystřice 3:5 (1:3) 15.04. 10:30 -
Maraton - Přibyslav 2:2 (0:1) 25.03. 15:00 -
Kostelec B - Telč C 5:2 (3:2) 04.11. 13:30 -
Speřice - Vel. Meziříčí B 2:1 (0:1) 22.10. 14:30 -
Košetice - Chotěboř 1:3 (1:1) 14.10. 15:00 -
Kouty - Speřice 2:3 (1:1) 01.10. 15:00 -
Maraton - Košetice 1:1 (0:1) 23.09. 15:30 -
Leština - H. Borová 3:1 (2:1) 17.09. 15:30 -
Přibyslav - Sapeli 2:4 (0:2) 10.09. 16:00 -
Okříšky - AFC 1:0 (0:0) 27.08. 16:30 -
Dobronín - H. Borová 1:0 (1:0) 19.08. 14:30 -
Mrákotín - Střítež 3:3 (3:0) 12.08. 16:30