--

Miroslav Větrovec zařídil Cembritu tři body

19. R. Beňo , 55. M. Větrovec , 88. M. Větrovec (p.) - 61. L. Tůma
8

Oba mančafty potřebují body jako sůl. Domácí Cembrit šel do vedení, které ve druhém poločase navýšil a pak si tři body pohlídal. Dotáhl se tak bodově na svého soupeře z Neumětel.

Domácí o gól lepší

Domácí byli sice lepší o gól, ale ne už herně. Neumětely měly lepší vstup do zápasu a byly aktivnějším mužstvem. O první branku se postaral R. Beňo, který se trefil hlavou. Hosté potom měli také vyloženou šanci, kterou však neproměnili.

M. Větrovec se dvakrát trefil

Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Cembrit přidal na 2:0 M. Větrovcem. Neumětely se prvního gólu dočkaly až v 61. minutě, kdy ve skrumáži prostřelil domácího brankáře L. Tůma – 2:1. Dvě minuty před koncem uviděl hostující J. Laštovička červenou kartu, nařízenou penaltu proměnil M. Větrovec.

SK Horymír Neumětely: „Vzhledem k počasí a kluzkému terénu se nedalo čekat vytříbené utkání. Na hřišti se od začátku hodně bojovalo a s přibývajícím časem i přiostřovalo. Hrálo se vyrovnané utkání. Domácí dokázali vytěžit maximum ze své výškové převahy, kdy se dvakrát prosadili hlavou. Neumětelským se bohužel nepodařilo vytvořit souvislý tlak na branku soupeře, kterou uhájil velezkušený brankář jistým výkonem.“