2.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

69. D. Spousta (p.) - 20. F. Hosnedl , 25. M. Pavlík , 32. M. Novák , 43. M. Novák , 80. M. Novák
4

Broumy jednoznačně nezvládly svůj domácí zápas a Beroun B jim nadělil bůra.

Dominance Berouna B

Beroun B přijel do Broum posílen, a to bylo znát od prvních minut. Broumy tuto sezónu nerozehrály dobře a ani tento zápas nezačaly nejlépe. Ve 20. minutě otevřel skóre Filip Hosnedl. O dalších 5 minut to bylo 2:0 díky Martinu Vávrovi. Poté přidal ještě dvě branky aktivně hrající Michal Novák. Poločas skončil vysoko pro hosty – 0:4.

Domácí se prosadili z penalty

Druhý polovina už tak aktivní na branky nebyla. Michal Novák se snažil často o hattrick, ale nebylo mu přáno. Za domácí snížil kapitán Daniel Spousta, který proměnil v 69. minutě pokutový kop nařízený Michalem Pánkem. Poslední slovo zápasu měl nejlepší hráč utkání – Michal Novák, který v 80. minutě zkompletoval hattrick. Na zápas přišlo sto diváků.