PÁNEK Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
KD Sokol - Všeradice B 1:1 (1:1) 14.04. 14:00 -
Cerhovice B - Drozdov B 1:3 (1:2) 13.04. 14:00 -
Lochovice - Tmaň 2:1 (2:0) 07.04. 16:30 -
Osek - Praskolesy 3:1 (1:0) 06.04. 16:30 -
Trubín - Beroun B 2:7 (1:3) 31.03. 15:00 -
Tetín - Hostomice 3:3 (1:1) 30.03. 12:00 -
Chyňava - Zaječov 3:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Tmaň - Hostomice 0:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Osov - Nižbor 5:4 (2:2) 04.11. 11:00 -
KD Sokol - Chrustenice 1:6 (1:3) 29.10. 13:00 -
Podluhy - Neumětely 2:1 (1:1) 28.10. 14:30 -
Libomyšl - Drozdov B 2:3 (2:1) 28.10. 11:30 -
Loděnice B - Praskolesy 3:4 (2:2) 22.10. 15:30 -
Vysoký Újezd - Svatá 1:4 (0:2) 22.10. 12:30 -
Stašov - Zaječov 0:0 (0:0) 21.10. 15:30 -
Hýskov - Tetín 3:0 (3:0) 15.10. 15:30 -
Chrustenice - Chyňava B 3:2 (3:1) 14.10. 12:30 -
Loděnice B - Osek 3:1 (3:0) 08.10. 16:00 -
Zaječov - Všeradice 8:2 (2:1) 07.10. 16:00 -
Tmaň - Všeradice B 1:3 (1:2) 01.10. 13:00 -
Chyňava - Stašov 2:1 (0:1) 30.09. 16:00 -
Neumětely - Chyňava 0:1 (0:1) 23.09. 16:30 -
Hostomice - Hýskov 4:1 (4:1) 23.09. 13:30 -
Hudlice - Trubín 1:2 (1:1) 17.09. 16:30 -
Cembrit Beroun - Drozdov 2:5 (1:3) 10.09. 10:15 -
Praskolesy - Osek 3:2 (3:0) 09.09. 14:00 -
Vysoký Újezd - KD Sokol 1:2 (1:1) 03.09. 14:00 -
Hostomice - Tetín 1:4 (1:2) 02.09. 14:00 -
Všeradice - Beroun B 4:3 (1:2) 26.08. 17:00 -
Broumy - Osov 2:1 (1:0) 20.08. 17:00 -
Zadní Třebaň - Hudlice 1:1 (1:0) 19.08. 17:00 -
Drozdov B - Tlustice B 1:2 (0:1) 11.06. 14:00 -
Tmaň - Zadní Třebaň 3:0 (0:0) 04.06. 17:00 -
Nižbor - N.Jáchymov 1:6 (0:4) 03.06. 17:00 -
Broumy - Lochovice 2:3 (2:0) 28.05. 17:00 -
Praskolesy - Zadní Třebaň 0:6 (0:4) 27.05. 10:30 -
Trubín - Žebrák 1:1 (0:0) 21.05. 17:00 -
Drozdov - Všeradice 2:7 (0:4) 20.05. 17:00 -
Hudlice - Stašov 5:1 (1:1) 14.05. 17:00 -
Osek - Karlštejn 1:4 (0:3) 06.05. 17:00 -
Drozdov B - Libomyšl 2:5 (1:0) 30.04. 14:00 -
Zaječov - Žebrák 2:3 (1:2) 29.04. 17:00 -
Březová - Neumětely B 6:0 (3:0) 29.04. 14:00 -
Hořovice B - Beroun B 2:2 (0:1) 23.04. 17:00 -
Všeradice B - Nižbor B 2:1 (0:0) 16.04. 14:00 -
Chrustenice - Tmaň 4:4 (3:2) 15.04. 14:00 -
Hýskov - Loděnice B 6:1 (5:0) 09.04. 16:30 -
Tmaň - Chyňava B 0:1 (0:1) 09.04. 13:30 -
Karlštejn - Tmaň 2:2 (1:1) 08.04. 10:15 -
Tetín - Trubín 0:7 (0:3) 01.04. 16:30