0:1
(0:1)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

27.10.2018 14:30

13.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Veselá zlomila prokletí venkovních zápasů a vyhrála v Loukách


Branky


19

V Loukách se představili fotbalisté Veselé vedeni hrajícím koučem Tomášem Dujkou a chtěli zde zlomit nepříznivou sérii venkovních utkání. V cestě jim ale stál domácí tým, který v závěru podzimu chytil solidní formu a připsal si pár důležitých bodů. Především výhra v derby v Tečovicích měla svoji cenu. Favoritem duelu ale přeci jen byli hráči z Veselé, kteří se v případě výhry mohli posunout na druhou příčku. Na těžkém terénu rozhodla o výhře hostí jediná trefa ligového rozhodčího v sálovém fotbalu - futsalu Petra Dlouhého.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Hosté dokázali v první půli vstřelit jednu branku

Utkání hodně pomohl sobotní celodenní déšť,  který z tvrdého a hrbatého  hřiště v Loukách učinil přeci jen pro hráče příjemnější plochu. mokrým trávníkem neměla žádná strana větší problém a utkání podle předpokladů hned od počátku bylo plné soubojů, žádný pohledný fotbal. První minuty i šance patřily domácím.  Veselou kolem 15. minuty ve dvou závarech podržel nejprve reflexním  zásahem  gólman a vzápětí stoper, když vykopával  míč z brankové čáry. Další šance už si Louky v první půli nevypracovaly a naopak začala hrozit Veselá. Skóre se měnilo jen jedenkrát a byla to Veselá, která šla v 37. minutě do vedení, když  přihrávku Manďáka s přehledem z blízka proměnil Petr Dlouhý.  Domácí reklamovali ofsajd při této akci a nejaktivnější  byl gólman Pavelka, který rozhodčímu AR1 svůj názor sděloval velmi agresivně a velmi zblízka. Hlavní rozhodčí ale nebral ohled na dění u lajny a čekal v kruhu na rozehrávku domácích.

Hosté dokázali jednobrankový náskok uhájit

V druhém poločase byly karty rozdány jasně, domácí se tlačili za vyrovnáním a hosté věřili v gólovou pojistku a import tří bodů z Louk. Veselá nenavázala na dobrý závěr prvního poločasu a přenechala dlouhé minuty iniciativu na domácích kopačkách. Obrana hostů si ale s ofenzivou Louk  uměla poradit a gólovky se nerodily.  Jedna ale  kolem  60. minuty přišla. To domácí se po pravé straně dostali do volného prostoru, levý bek Veselé nestíhal a před útočníkem Louk se otevřel volný prostor. Gólman Červenka vyběhl až na roh velkého vápna. Na lob ani razantní střelu už nebyl prostor, útočník proto jen píchnul míč podél gólmana k bližší tyči.  Domácí fotbalisty od radosti z vyrovnání dělily jen milimetry. Míč trefil  tyč a mířil po zemi k té druhé. Na dorážku nikde nikdo a tak míč očima jedné strany tlačený do brány a očima druhé strany do autu jen o centimetry  minul druhou tyč a bylo po šanci.

 

 

 

S přibývajícími minutami se Louky dostávaly do křeče a neřešily své ofenzivní situace dobře a nechávaly vyniknout obranu Veselé. Dvojice Manďák Dlouhý  mohla nakonec utkání definitivně rozhodnout ve prospěch Veselé. Ale v situaci podobné té z první půle dostal Dlouhý přihrávku na paty. Loukám se tak nepodařilo výrazněji vzdálit od pásma sestupu a Veselá byla spokojená, že ukončila sérii čtyř venkovních porážek dokonce čistým kontem..

 

 

 

 

"Už jsme měli delší sérii venkovních porážek než Sparta a jsme všichni moc rádi, že jsme v sobotu v Loukách tuto sérii uťali. Utkání to bylo hodně bojovné a na mokrém terénu mohla kdykoliv přijít chyba a stav utkání se mohl měnit na obou stranách. Za předvedenou hru jsme si myslím vítězství zasloužili, i když byly ve hře okamžiky, kdy se štěstí hodně přiklonilo na naši stranu. Rozhodující akci vymyslel přihrávkou Roman Manďák a do prázdné zakončoval Petr Dlouhý, naše podzimní gólová jistota. Všech dvanáct hráčů musím za jejich výkon hodně pochválit. Mne osobně nejpříjemněji ale překvapil na stoperu Michal Machalíček. V sestavě v poslední době více méně jen zaskakuje, pokud chybí někdo ze stabilních stoperů, ale dnes to svou zkušeností zvládl na jedničku a bez chybičky. Perfektně uskákal vysoké útočníky Louk, kteří se proto středem vůbec neprosadili", viděli utkání v Loukách fotbaloví činovníci z Veselé.

 Ohlasy k zápasu


SK Louky
web SK Louky: Utkání nám nevyšlo podle představ a přišli jsme o všechny body...

TJ Sokol Veselá
Zdeněk Kučera, sekretář: Pokud zvládneme výkonem i výsledkem závěrečné utkání doma s Jaroslavicemi, budeme s tímto podzimem na Veselé hodně spokojeni. Nebude to loňská pozice půlmistra, ale umístění ve špičce bereme také.Sestavy


SK Louky
O. Pavelka [-] - P. Janča [-] , T. Malota [-] , M. Janota [-] (64. M. Pavelka [-] ) , T. Burša [-] (73. M. Bača [-] ) , J. Kovařík [-] , J. Kadlík [-] , T. Caudr [-] , P. Kuchárek [-] , R. Mikač [-] , L. Horák [-]

TJ Sokol Veselá
P. Červenka [-] - M. Machalíček [-] , P. Dlouhý [-] , D. Sokol [-] , O. Tkadlec [-] (73. V. Štěpánek [-] ) , T. Dujka [-] , M. Dlabaja [-] , R. Manďák [-] , D. Dlabaja [-] , J. Červenka [-] , M. Čoček [-]

ŽK: 90. O. Pavelka - 41. T. Dujka , 70. R. Manďák .
Hráči zápasu: R. Mikač - M. Machalíček , P. Dlouhý .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: MĚŠŤÁNEK Bronislav - LUKÁŠ Pavel, BŘEZÍK Milan.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Automatický komentář z expert tipu     27. 10. 2018 13:33

Tip: výhra domácích

Automatický komentář z expert tipu     27. 10. 2018 11:45

Tip: výhra hostů

Automatický komentář z expert tipu     27. 10. 2018 00:11

Tip: výhra hostů

Automatický komentář z expert tipu     27. 10. 2018 00:10
Administrátor klubu - TJ Sokol Veselá | Zlínský | Zlín

Tip: výhra hostů

Automatický komentář z expert tipu     26. 10. 2018 11:52

Tip: výhra hostů

Automatický komentář z expert tipu     25. 10. 2018 19:37

Tip: výhra hostů

Automatický komentář z expert tipu     25. 10. 2018 09:09

Tip: výhra hostů

Automatický komentář z expert tipu     25. 10. 2018 07:33
Fanoušek, Vedení klubu - TJ Sokol Veselá | Zlínský | Zlín

Tip: výhra hostů

Automatický komentář z expert tipu     24. 10. 2018 18:32
Petr Koseček

Expert: Adam Vala
Tip experta: remíza

Utkání v Loukách skončí po 90 minutách nerozhodně

Automatický komentář z expert tipu     24. 10. 2018 18:27

Tip: výhra hostů

Automatický komentář z expert tipu     23. 10. 2018 16:54

Tip: výhra domácích

Automatický komentář z expert tipu     23. 10. 2018 15:08

Tip: výhra domácích

Louky potřebují body,jejich mladý tým překvapí.

Automatický komentář z expert tipu     23. 10. 2018 10:07

Tip: výhra hostů

Automatický komentář z expert tipu     23. 10. 2018 08:26

Tip: remíza

Automatický komentář z expert tipu     23. 10. 2018 01:24

Tip: výhra hostů

Hosté z Veselé si odvezou 3 body.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC Malenovice 0 0:0 0
2 FK Chropyně 0 0:0 0
3 FK Luhačovice B 0 0:0 0
4 FK Lužkovice-Želechovice 0 0:0 0
5 FK Mladcová 0 0:0 0
Zobrazit celou tabulkuJméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku