1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

Kouty B si vezou z Třebenic vítězství

16

Třebenice si v zápase s Kouty B překvapivě na svém hřišti připsaly porážku 2:4

Hosté o jeden gól lepší

Třebenice se pokoušel napravit minulé domácí nepovedené utkání a neočekanou porážkou. Po počáteční oťukávané se dostali do vedení hosté proměněnou penaltou ze 23. minuty, kterou proměnil Marek Dočekal -0:1. Domácím se pak podařilo ve 36. minutě vyrovnat Tomášem Ondráčkem na 1:1. Do kabin šli ale přeci jen veseleji hosté, když se ve 44. minutě střelecky prosadil Jakub Nováček -1:2.

Hosté si výhru pohlídali

Po pauze pak hosté ještě skóre navýšili. Nejprve se prosadil v 56. minutě Vít Navrátil a k němu se pak přidal v 62. minutě Michael Smejkal a navýšil skóre již na 1:4. Zdecimovaní domácí se již zmohli pouze na kosmetickou úpravu skóre. V 88. minutě se o to postaral Ladislav Svoboda -2:4.

Horácký klub Třebenice
Hrbáček Ladislav, trenér: Hosté nás vyškolili z lekce produktivity. Škoda, že jsme nevyužili zaváhání našich soupeřů z čela tabulky.

A. Nykl [-] - R. Kunce [-] (74. P. Tomečka [-] ) , L. Hnízdil [-] , J. Fiala [-] , J. Bárta [-] , T. Ondráček [-] (59. L. Svoboda [-] ) , M. Furiš [-] , M. Čermák [-] , P. Vrbka [-] , M. Ondráček [-] , V. Fiala [-] (71. M. Pitor [-] )

SK Kouty B
O. Veselý [-] - L. Neuwirth [-] , P. Dočekal [-] , J. Nováček [-] (76. F. Neuman [-] ) , Š. Janíček [-] (46. R. Veselý [-] ) , T. Štveráček [-] , V. Navrátil [-] , T. Riedl [-] (34. M. Smejkal [-] ) , D. Navrkal [-] , M. Dočekal [-] , M. Poříz [-] (81. L. Diviš [-] )

ŽK: 67. J. Bárta .
Hráči zápasu: M. Dočekal .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: SARKÁNY Martin - CEJPEK Radek (N), NOVÁČEK Libor (N).