Leoš Hnízdil
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | FC Budišov - Nárameč |
| 2022-2023 | FK Jaroměřice nad Rokytnou |
| 2021-2022 | FC Budišov - Nárameč |
| 2017-2018 | 1.SK Rouchovany |
| 2017-2018 | Horácký klub Třebenice |
| 2016-2017 | FC Budišov - Nárameč |
| 2015-2016 | Kojetice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 4 (ø 0,57) | 4 (ø 0,57) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 14:30 | Budišov-Nárameč B - H. Újezd | 1:4 (0:2) | 90 | 1 | 1 | 1 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Jaroměřice - Budišov-Nárameč B | 10:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Budišov-Nárameč B - Kralice | 3:4 (1:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Pyšel B - Budišov-Nárameč B | 4:1 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 15:30 | Budišov-Nárameč B - Studenec | 2:3 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 10:15 | Hodov - Budišov-Nárameč B | 2:1 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:00 | Budišov-Nárameč B - Kouty B | 2:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 3 (ø 0,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A | 20 | 1800 (ø 90,00) | 4 (ø 0,20) | 6 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A | 18 | 1620 (ø 90,00) | 5 (ø 0,27) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 6 (ø 0,46) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A | 20 | 1800 (ø 90,00) | 6 (ø 0,30) | 6 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 6 (ø 0,60) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 1 | 58 (ø 58,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A | 6 | 516 (ø 86,00) | 3 (ø 0,50) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 3 (ø 0,75) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A | 12 | 1036 (ø 86,33) | 6 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 11 | 990 (ø 90,00) | 3 (ø 0,27) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 6 (ø 0,50) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 20 | 1756 (ø 87,80) | 3 (ø 0,15) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B | 18 | 1620 (ø 90,00) | 7 (ø 0,38) | 8 (ø 0,44) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |




