10.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Jakubov nevyzrál ani na Třebenice

18. P. Smilek , 30. M. Furiš , 58. M. Furiš , 63. M. Furiš , 72. M. Pitor , 74. L. Svoboda , 79. M. Furiš - 66. M. Dunkler , 87. T. Tržil
18

Další ztrátu bodů zaznamenal Jakubov na půdě favorizovaných Třebenic, kde prohrál vysoko 7:2

Domácí o dva góly lepší

Třebenice v minulém kole trochu nečekaně přenechaly všechny body Opatovu a to chtěly napravit proti poslednímu Jakubovu. Domácí od začátku zápasu ukazovali kdo je pánem na hřišti a v 18. minutě je poslal do vedení Pavel Smilek -1:0. Druhou branku pak přidal ve 30. minutě Miroslav Furiš, pro ktrerého to byla již dvanáctá branka sezóny -2:0.

Domácí ještě skóre navýšili

Druhá půle pak nabídla sedm gólů, takže se diváci nenudili.. V 58. A 63. minutě se prosadil Miroslav Furiš a tím zaznamenal čistý hattrick a vedení domácích 4:0. Hosté pak sice v 66. minutě Michalem Dunklerem snížili na 4:1, ale domácí na to odpověděli třema rychlíma brankama, o které se v rozmezí 72. až 79. minuty postarali postupně Miroslav Pitor, Ladislav Svoboda a svou čtvrtou brankou zápasu Miroslav Furiš -7:1. Hosté pak ještě v 87. minutě zmírnili Tomášem Tržilem debakl na 7:2.

Horácký klub Třebenice
Hrbáček Ladislav, trenér: Konečně jsme opět zahráli lépe a s chutí si zastříleli.

A. Nykl [-] - M. Pitor [-] (84. V. Fiala [-] ) , M. Furiš [-] , J. Fiala [-] , J. Bárta [-] , L. Svoboda [-] , L. Hnízdil [-] , M. Machát [-] , P. Smilek [-] , M. Ondráček [-] , V. Fiala [-] (80. M. Ondráček [-] )

Družstevník Jakubov
M. Klíma [-] - J. Dostál [-] - J. Novák [-] - - L. Branč [-] , T. Veselský [-] , P. Dvořák [-] , T. Vrbka [-] , P. Matušína [-] (63. D. Souček [-] ) , M. Dunkler [-] , T. Tržil [-] , M. Chalupa [-]

ŽK: 70. L. Branč , 71. J. Novák .
Hráči zápasu: M. Furiš .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: NOVOTNÝ František - CEJPEK Radek (N), PALÁT Pavel (N).