9.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Opatov zvládl v Moravských Budějovicích B přestřelku

2. T. Michal , 6. D. Puchnar , 9. J. Kvapil - 15. L. Kabelka , 29. F. Šinkovský , 41. O. Nedvědický (vl.) , 45. J. Krejčí (vl.)
20

Sedm gólů a všechny v první půli bylo k vidění v Moravských Budějovicích. Z výhry se mohli radovat hosté z Opatova

Hosté otočili tříbrankovou ztrátu

V Moravských Budějovicích se utkaly dva týmy z horní poloviny tabulky. Vstup do zápasu měli domácí naprosto fantastický, když již po devíti minutách vedli nad Opatovem 3:0! Vše načal již ve 2. minutě Tomáš Michal, ke kterému se pak přidali David Puchnar a Jiří Kvapil. Až poté se vzpamatovali hosté a zahájili tak fantastickou jízdu, která vedla v otočení skóre. Vše načal v 15. minutě Ladislav Kabelka a k němu se přidal ve 29. minutě Filip Šinkovský a snížil na 3.2. Závěr první půle pak patřil jednoznačně hostům, když nejprve vyrovnal ve 41. minutě vlastní brankou Ondřej Nedvědický a ve 45. minutě poslal poprvé do vedení hosty opět vlastním gólem Jan Krejčí - 3:4.

Ve druhé půli již branka nepadla

Druhý poločas už tolik vzruchu před oběma brankami nepřinesl, a tak si hosté připsali důležitou výhru v boji o návrat do Okresního přeboru.

SK Moravské Budějovice B
Dvořák Ondřej, hráč: Nedokázali jsme udržet ani slušně vybudovaný tříbrankový náskok.

O. Dvořák [-] - J. Povolný [-] , O. Nedvědický [-] , J. Krejčí [-] - M. Premar [-] , D. Puchnar [-] , M. Buďa [-] , T. Michal [-] - J. Kvapil [-] , A. Kabashaj [-] - K. Svoboda [-] (71. M. Premar [-] )

FK Opatov
R. Kšír [-] - D. Čučelin [-] (90. J. Skála [-] ) , M. Čurda [-] , L. Kabelka [-] , P. Jirka [-] , Z. Daniel [-] (90. V. Eliáš [-] ) , F. Šinkovský [-] , M. Ježek [-] , A. Švaříček [-] , J. Horáček [-] , M. Kšír [-]

ŽK: 61. M. Buďa , 90. O. Nedvědický - 57. D. Čučelin , 90. Z. Daniel .
Hráči zápasu: L. Kabelka .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: SVOBODA Ladislav - ŠKODA Zdeněk (N), SPURNÝ Karel (N).