1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Hartvíkovice doma deklasovaly Třebelovice

19

I zásluhou nejlepšího střelce soutěže Jakuba Sýkory, zvítězily Hartvíkovice zcela jasně nad Třebelovicemi 11:0

Jakub Sýkora vstřelil hattrick

Poslední podzimní kolo nabídlo souboj dvou týmu ze středu tabulky. Utkání tak mělo být podle aktuálního postavení v tabulce vyrovnané. Tento předpoklad však vzal brzy za své.

Hned v první minutě zastavil hostující obránce přihrávku na nabíhajícího Sýkoru rukou a hartvíkovičtí dostali možnost rozehrát přímý volný kop těsně za hranicí šestnáctky. Exekuce se ujal David Kopuletý, který mířil poměrně přesně k tyčce. Třebelovický brankář Nesiba však předvedl bravurní zákrok. Na první gól v zápase se čekalo do 6. minuty. Na kolmou přihrávku Davida Kopuletého si za obranu naběhl Jakub Sýkora a tváří v tvář gólmanovi si poradil. Hra se po prvním gólu na 10 minut vyrovnala a nepřinášela mnoho vzrušení. Následující pasáž zápasu byla na šance mnohem bohatší. V 21. minutě postupoval ze strany sám na brankáře Martin Kopuletý, který trefil jenom tyčku. Odražený balón si však našel Jakub Sýkora a do prázdné brány zvýšil náskok. Hned o tři minuty později postupoval sám na brankáře Jakub Sýkora, kterého skluzem zastavil Radim Jurka. Ve skluzu zasáhl míč rukou a kopala se penalta. Rozehrání se ujal Kafka a s přehledem skóroval. V 39. minutě postupoval z levé strany sám na brankáře David Outulný, který místo střely zvolil nezištnou přihrávku na Jakuba Sýkoru, který do prázdné branky dovršil hattrick. Těsně před poločasem zvýšil náskok Martin Kopuletý, když ho ke skórování vybídl přihrávkou před prázdnou bránu muž zápasu Jakub Sýkora.

Domácí pokračovali v kanonádě

Druhý poločase se nesl ve stejném duchu jako poločas první. Hartvíkovice byli v laufu a zvyšovali rozdíl ve skóre. Druhý poločas patřil střelecky Martinu Kopuletému. Trefil se v 50., 55. a 78. minutě. Další dva zářezy si připsal Jakub Sýkora, trefil se v 57. a 63. minutě. Jako poslední se pak do listiny střelců zapsal střídající Gottvald. Domácí brankář Chalupa musel během utkání řešit pouze několik dalekonosných pokusů, s kterými si poradil. Takže na výsledkové tabuli po závěrečném hvizdu rozhodčího svítilo 11:0.

TJ Hartvíkovice
Kopuletý Martin, hráč: Druhý poločase se nesl ve stejném duchu jako poločas první. Hartvíkovice byli v laufu a zvyšovali rozdíl ve skóre až na jednoznačných 11:0..

P. Chalupa [-] - J. Melkes [-] , M. Kafka [-] , M. Sýkora [-] , M. Malý [-] (49. P. Křivánek [-] ) - D. Outulný [-] (57. T. Urbánek [-] ) , M. Outulný [-] (76. V. Rous [-] ) , D. Kopuletý [-] , D. Horký [-] - J. Sýkora [-] (71. J. Gottvald [-] ) , M. Kopuletý [-] -