1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

FŠ Třebíč veze z Rokytnice jasnou výhru

19

FŠ Třebíč si výhrou v Rokytnici vybojoval titul podzimního přeborníka

Hosté o dva góly lepší

Prvních třicet minut se hrál vyrovnaný fotbal, spíše na středu hřiště. Hosté mohli jít do vedení, ale balón stačil na čáře vykopnout obránce Jičínský. Ve 30. minutě zahrávali hosté rohový kop, ze kterého otevřel skóre utkání Bukáček. Při hlavičkovém souboji bohužel došlo ke zranění dvou hráčů. Vahil'a ze zápasu odstoupil kvůli tržné ráně na hlavě, střelec Bukáček kvůli otřesu mozku. FŠ Třebíč přidala do poločasu ještě druhý gól, když se prosadil Beran. Výsledek ale ještě nedával hostům stoprocentní jistotu vyhraného zápasu.

Hosté ještě skóre navýšili

Během začátku druhé půli si hosté otevřeli střelnici. Od 50. do 60, minut nadělili Rokytnici čtyři branky, které převážně pramenily z chyb domácích. To ale nebylo vše, Zábrodský s Oberreitrem zvýšili na 8:0. Za rozhodnutého stavu, za stavu 0:5, přišel jeden sporný moment utkání. Rokytnický Syrový utíkajíc sám na bránu byl nedovoleně bráněn, vše se ale obešlo bez povšimnutí. Čestný gól Rokytnice vstřelil v 79. minutě po akci Štefánka do prázdné brány Kašiár. Třebíč tak přezimuje na vedoucí příčce tabulky.

SK Fotbalová škola Třebíč
Křen Filip, trenér: Věřili jsme od samého začátku, že je v našich silách zvládnout utkání za tři body, i když jsme se na těžkém terénu dostávali do tempa pomalu.Mám radost za hráče a z toho jak hráli.Dali do hry srdce a zamakali za svého spoluhráče, který se po vstřelení branky nešťastně srazil hlavou s domácím hráčem a byl převezen RZS do nemocnice, kde stále leží.Za celý tým FŠ přeji oběma velmi brzké uzdravení!