1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

Blatnici Pyšel zaskočil ve druhé půli

20. M. Sova , 32. M. Šabatka - 60. F. Panáček , 71. R. Kurečka (p.)
19

Očekávanou výhrou neskončil zápas mezi domácí Blatnicí a jasně posledním Pyšelem. Hosté zlepšenou druhou půlí dokázali vyrovnat a získali teprve svůj druhý bod

Domácí o dva góly lepší

První poločas začali favorizovaní domácí začali mnohem lépe a ve 20. minutě Milan Sova poslal Blatnici do vedení -1:0. Ve 32.  minutě pak přidal druhou branku Marek Šabatka a domácí směřovali k očekávané výhře. Hosté toho směrem dopředu příliš nepředvedli a ukázali jasně proč jim patří suverénně poslední příčka.

Hosté překvapivě vyrovnali

Jenže ve druhé půli jakoby domácí přestali hrát a toho využili hosté ke snížení, kdy se v 60. minutě prosadil František Panáček -2:1. Domácí pak měli najednou obavy o výsledek a to se také vyplnilo, když v 71. minutě vyrovnal z pokutového kopu René Kurečka na 2:2. Opaření domácí se již na odpověď nezmohli, a tak se hosté překvapivě dočkali teprve druhého bodu v probíhajícím ročníku.

SK Blatnice
Šabatka Marek, hrající asistent: Nemůže se nám stávat, aby jsme po jasně rozehraném zápase nedokázal dovést zápas do vítězného konce a navíc proti jasně poslednímu týmu tabulky.

SK Blatnice
J. Holík [-] - D. Pokorný [-] (75. F. Rumíšek [-] ) , M. Doležal [-] , M. Šabatka [-] (82. T. Cech [-] ) , J. Trnka [-] , M. Trnka [-] , A. Kotačka [-] , M. Svoboda [-] , M. Sova [-] , M. Hutař [-] , D. Lojka [-]

TJ Sokol Pyšel
I. Nováček [-] - O. Bednář [-] , J. Nestr [-] , F. Panáček [-] , D. Chaloupka [-] , J. Skryja [-] , D. Šubert [-] , L. Hadraba [-] , D. Šabacký [-] , R. Kurečka [-] , J. Tůma [-]

ŽK: 78. D. Lojka - 26. F. Panáček , 28. D. Chaloupka , 34. J. Nestr .
Hráči zápasu: M. Šabatka - R. Kurečka .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: NOVOTNÝ František - ŘÍHA Tomáš (N), CHRÁSTA Josef (N).