1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Náměšť B si vyšlápla na Výčapy

20

Rezerva Náměště si v zápase proti Výčapům připsal výhru a přezimuje v horní polovině tabulky

Hosté o dva góly lepší

Oba týmy by rádi přezimovaly v poklidném středu tabulky, a tak se dal předpokládat urputný boj. Domácí začali lépe a v 10.minutě je dostal do vedení Marek Stachovič -1:0. Domácí byli po zbytek první půle lepším týmem, ale další gól visel ve vzduchu. Druhou branku pak ještě přidal ve 43. minutě Marek Veselý a domácí tak vyhráli první půli 2:0.

Domácí si výhru pohlídali

Ve druhé půli si domácí hlídali vedení a navíc mohli přidat další branku, ale v tom jim v 73. minutě zabránil za cenu červené karty hostující brankář Jiří Trojan. O dvě minuty později se však domácí zásluhou Stanislava Sedláka dočkali -3:0. V 79. minutě se dočkali i hosté, když se o snížení postaral Lukáš Jeleček 3:1. Náměšť potvrdila výhrou dobrou formu ze závěru podzimu.