5.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

Domácí Blatnice dokázala otočit zápas

54. M. Sova , 60. M. Hutař , 66. M. Doležal - 41. T. Matoušek , 48. R. Kafka (p.)
13

Výčapy si z horké blatnické půdy žádný bod nepřivezly, přestože již vedly o dvě branky

Jediní hosté se gólově prosadili

Za deštivého počasí se před slušnou diváckou kulisou hrál atraktivní fotbal, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou. Na první branku se čekalo do 41. minuty, kdy šli ze standartní situace zásluhou Matouška Tomáše Výčapy do vedení a první poločas skončil 0:1.

Domácí dokonali obrat

Druhý poločas začal odpískáním kontroverzní penalty proti Blatnici, kdy faul viděl asi jenom hlavní rozhodčí. Výčapský Richard Kafka si se štěstím s penaltou poradil a poslal svůj tým do dvoubrankového vedení. Blatnice se nadechla k velkému obratu v 54. minutě, kdy  domácí kanonýr Milan Sova přesnou střelou k tyči snížil. O šest minut později po závaru pohotovou střelou vyrovnal Martin Hutař a v 66. minutě dokonal obrat důrazem po centru hlavou Milan Doležal. Výčapy se snažili v závěru vyrovnat ale domácí si výhru pohlídali. V nastaveném čase utkání byl za nesportovní chování vůči rozhodčímu vyloučen Výčapský Kuchera.

SK Blatnice
Šabatka Marek, hráč: V deštivém zápase jsme si i přes nápor hostů v závěru zápasu vítězství pohlídali.