4.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2018-2019

--

Přibyslav zůstává stále bez bodu, tentokrát nestačila na nováčka ze Žirovnice

34. J. Vodáček (p.) , 87. T. Hřebecký
24

Fotbalisté Přibyslavi se po debaklech doma s Chotěboří, resp. v Třebíči snažili v domácím prostředí o první letošní body. Hosté ze Žirovnice byli ale proti a po domácí remíze v minulém kole s Košeticemi, bodovali poprvé naplno.

Hosté šli do vedení z penalty

Hosté působili od začátku přeci jen běhavějším, agresivnějším tempem, jinak ale byla hra převážně vyrovnaná a velkých šancí bylo jako šafránu. Žirovnice se dostala do vedení v 37. minutě, kdy se z pokutového kopu prosadil VODÁČEK Jakub - 0:1. Domácí znervózněli a nedařila se jim kombinace. Do konce poločasu se již nic vážnějšího nestalo.

Domácí trefili tyč, ale hosté ke konci rozhodli

Ve druhé půli se domácí zvedli a tlačili se do zakončení. Bohužel pro ně ale všech případech neúspěšně. Trefili dokonce Pospíchalem tyč. Hosté spoléhali na rychlé brejky a protože domácí hru čím dál více otevírali, hostující úniky přibývaly. Žirovnice nakonec využila až jeden z posledních, kdy se v 87. minutě trefil HŘEBECKÝ Tomáš 0-2 a dal výsledku konečnou podobu.