13.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

Luby padly s Rapidem

22

Plzeňský tým dosáhl na třetí výhru v řadě..

Čupalka poslal Rapid do vedení

V rámci 13. kola KP se utkaly týmy Lub a Rapidu Plzeň. Hosté se na toto utkání naladili výhrou nad Horní Břízou v minulém kole.

De facto celý průběh utkání poznamenala brzká branka, kterou vsítil hostující kapitán Čupalka po zaváhání jednoho z obránců už ve 13. minutě.

Luby se snažily s výsledkem něco udělat, bohužel pro ně do konce první půle již vsítit branku nedokázaly a tak odcházeli do kabin spokojenější hosté.

Domácí vyrovnat nedokázali

Druhá půle se nesla v podobném duchu jako ta první, šancí bylo pramálo a utkání bylo spíše bojovného rázu.

Krutá rána pro Luby přišla v 68. minutě, když se po rohovém kopu prosadil hostující Matějka.

Rapid si už pak vedení zkušeně pohlídal a dostal se prozatím ze sestupového pásma.

TJ Start Luby
Jan Voráč, kapitán domácích: Další neúspěšné utkání, tentokrát s plzeňským Rapidem.Zápas jsme chtěli vyhrát a přiblížit se bodově k soupeři. Bohužel již v 10.minutě jsme po mojí hrubé chybě nabídli Rapidu vedení 0:1. Po dobu celého zápasu jsme se snažili skóre srovnat a zápas otočit, ale dát gól je pro nás velký problém. Soupeř rozhodl po rohu, kdy zvýšil na 0:2 a my už jsme se na nic nezmohli. Nezbývá nic než pokračovat dál a v posledních dvou zápasech uhrát nějaké body.

V. Hromada [-] - J. Voráč [-] , M. Mašek [-] , J. Nešpor [-] (86. L. Janda [-] ) , F. Sýkora [-] (31. T. Votava [-] ) - V. Koželuh [-] , T. Bureš [-] , K. Křížek [-] , M. Sysel [-] - M. Pivoňka [-] , J. Štastný [-] (86. J. Jirotka [-] )