Vrábče neudrželo náskok proti Hrdějovicím a remizovalo

24

Na hrdějovickém hřišti se utkal místní Slavoj s výběrem Vrábče. Oba celky dokázaly skórovat v jiném poločase a zápas tak skončil zaslouženou remízou 1:1. Na trefu Kristiana Bašty odpověděl ve druhé půli hrdějovický Tomáš Hondlík.

TJ Vrábče
Michael Schuster (hráč): Přijeli jsme v celkem dobré sestavě a doufali ve výhru v Hrdějovicích. Zápas byl od začátku v režii domácích, dobře kombinovali, ze strany na stranu, jen to zakončení nebylo tak, jak si představovali. Naopak my jsme skórovali hned z prvních možností, kdy se trefil náš bek Christian Bašta z přímého kopu po zemi k tyči. I druhý poločas ovládali převážně domácí. My hrozili z brejku a mohli jsme vyhrávat o dva góly, když David Starý vystihl rozehrávku domácího brankaře, jen se bohužel nedokázal zorientovat a vstřelit gol do prázdné brány. Naopak se trefili domácí po centru na velké vápno, kdy se trefil domácí zcela osamoceny hráč po zemi k tyči. Pro nás bod dobry, příště budeme chtít naplno bodovat!

Počet diváků: 40. Rozhodčí: BROM Josef [5.0] - HAMBERGER František (N), JURČÍK Martin (N).