13.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

--

--

Řečice si doma zastřílela

28

Kardašova Řečice přivítala na svém hřišti Bystřici, které nastřílela sedm branek a vyhrála 7:1.

FK Kardašova Řečice 1922
Roman Kačur (trenér): Utkání s takovým výsledkem se samozřejmě hodnotí dobře. Naprosto skvěle nám vyšel úvod zápasu. Již ve 4. minutě otevřel skóre Kovář, prakticky vzápětí přidal dvě branky Klokner a v osmé minutě jsme tak vedli 3:0. Po čtvrthodině hry přidal Bílek další gól a o třech bodech bylo rozhodnuto. Za hosty korigoval z přímého kopu Havel, ale ještě do přestávky zkompletoval hattrick Klokner. Ve druhém poločase přidali branky Ondra Jánošík a Kupka. Ke cti hostů je potřeba dodat, že utkání nezabalili a hráli až do závěrečného hvizdu. Máme samozřejmě radost, že jsme tento důležitý duel výsledkově zvládli. Výkon nebyl úplně top, ale doufám, že jsme v posledním letošním domácím střetnutí naše fanoušky potěšili a alespoň částečně odčinili nepříliš povedený podzim.“

J. Mazánek [-] - M. Vodička [-] , O. Madar [-] , K. Janeček [-] - M. Bílek [-] , V. Jánošík [-] , J. Kovář [-] (46. V. Roubík [-] ) , P. Kvasnička [-] - J. Klokner [-] (87. D. Houdek [-] ) , O. Jánošík [-] - Z. Šergl [-] (75. M. Kupka [-] )