7.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

--

V zápase, který skončil remízou bylo k vidění 10 branek

13. R. Banašík , 49. V. Samec , 55. K. Janda , 59. K. Janda , 69. K. Janda - 6. J. Havel , 28. J. Havel (p.) , 32. P. Bobál , 81. P. Bobál , 89. J. Havel (p.)
29

Velenická Lokomitiva přivítala na svém hřišti Bystřici. Zápas se strhl v gólovou přestřelku a zápas skončil 5:5.

Hosté se dostali do vedení

Vstup do utkání měla lepší Bystřice, když se trefil Havel. Domácí dokázali hned odpovědět, trefil se Robin Banašík. V 28.minutě se kopala penalta proti domácím, kterou proměnil opět Havel. O čtyři minuty se hosté opět radovali, když se trefil Bobál. Domácím vůbec první poločas nevyšel a do kabin si nesli dvoubrankové manko.

Domácí přišli o vítězství v závěru

Do druhého poločasu domácí vletěli s cílem obrátit stav zápasu ve svůj prospěch. Hned v 49.minutě snížili na 2:3 po trefě Banašíka. Za chvíli se trefil Janda a bylo to 3:3. Domácí byli na koni, a tak přidali další dva góly, který dal opět Janda a dovršil hattrick. Zdálo se, že domácí zápas dovedou do vítězného konce. V 84.minutě po standartní situaci snížil Bobál. Minuty před koncem se stalo něco nečekaného. Ve vápně byl čistě odstaven hostující hráč, který se tomu jen usmíval. Ale rozhodčí se rozhodl písknout penaltu. Penaltu proměnil Havel a zápas skončil 5:5.

TJ Lokomotiva České Velenice
Karel Macho ( vedoucí mužstva): První poločas utkání jsme absolutně nezvládli a nechali jsme si dát tři laciné branky. O poločasové přestávce byla v kabině trochu bouřka a hráči vlétli do druhé půle jako uragán. Během deseti minut jsme dokázali vstřelit tři branky a tím otočit stav utkání v náš prospěch. Za dalších deset minut jsme přidali další branku a další šance následovali. Hosté byli v té chvíli na dně a nezmohli se v podstatě na nic. Naši hráči si mysleli, že už je nemůže nic ohrozit a netakticky se hnali stále dopředu a zapomínali na zadní vrátka. To nás také stálo tři body, když čtvrtý gól padl po standardní situaci a následné ruce hostujícího hráče. Vyrovnání přišlo na konci utkání z nesmyslné penalty, kdy i hostující hráč se smíchem očekával žlutou kartu za simulování, ale hlavní rozhodčí to viděl jinak. Jsou to pro nás ztracené dva body, když dvě branky jsme dostali z penalt a další dvě po standartkách. Toto si musíme pohlídat, i když k bodu Bystřici hodně dopomohl velmi slabý výkon hlavního rozhodčího, který utkání absolutně nezvládal již od prvních minut.

T. Maroušek [-] - K. Janda [-] , T. Kopecký [-] , M. Fiala [-] (40. P. Arvaj [-] ) , V. Samec [-] , P. Sokol [-] , R. Banašík [-] (71. J. Latifi [-] ) , K. Macho [-] (77. F. Malaník [-] ) , R. Mikudim [-] (84. M. Banašík [-] ) , M. Srpek [-] , M. Filip [-]