38

Šumavan se s hosty nemazal a o své výhře rozhodl už v prvním poločase. Dvakrát se trefil Pospíchal. Na zápase fotil Zdeněk Formánek.

report připravujeme...

TJ Šumavan Vimperk
Michal Uhlík (trenér): "V prvním mistrovském zápase jsme "doma ve Čkyni" přivítali celek Bavorovic, který obhajuje titul. U nás ve Vimperku se pracuje na nové tartanové dráze a máme hřiště uzavřené. Tímto děkuji oddílu SK Čkyně za poskytnutí azylu a za výborné podmínky, které nám kluci ze Čkyně poskytli. Do zápasu jsme vstoupili hodně aktivně a vytvořili jsme si veliký tlak. Do vedení nás dostal náš nejlepší hráč zápasu Kuba Pospíchal a vedli jsme 1:0. Brzo jsme bohužel inkasovali a bylo to 1:1. My jsme ale pokračovali v naší aktivní hře a postupně jsme navýšili skóre na 4:1 do poločasu. Naše góly dával opět výborný Pospíchal, skvělý Císař a s chutí hrající Vena Pankratz. Do druhého poločasu jsme vstoupili hodně vlažně a hosté byli aktivnější. Ale žádný gól nedali a naopak jsme to byli my, kdo skóroval a Martin Kvapil zvýšil hlavou na 5:1. Jsem šťastný, že jsme sezónu dobře rozjeli a i přes to, že máme zraněné Sedláčka, Chvostu a Děda, tak jsme zápas zvládli. Musíme ale pokračovat v naší tvrdé práci a mít nosánky dole. Jedeme dvakrát ven, v neděli od 14:00 do Lažišť a poté do Trhových Svinů. Děkuji všem dneska. Hráčům, divákům, oddílu SK Čkyně. A prosím naše diváky, aby nás podpořili i v neděli v Lažišti."

T. Winter [-] - M. Císař [-] (69. P. Vondrášek [-] ) , J. Blahout [-] (85. D. Sandany [-] ) , M. Kvapil [-] (82. D. Samec [-] ) , V. Pankratz [-] (77. L. Frček [-] ) , V. Blahout [-] , R. Podskalský [-] (74. R. Gyürüsi [-] ) , J. Psutka [-] , J. Čech [-] , J. Pospíchal [-] , M. Šíp [-]