11.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Poříčany vyhrály sedmé utkání v řadě, porazily Nespeky

11

Poříčany - V jedenáctém kole Ondrášovka KP zajížděly Nespeky na půdu velmi dobře hrajících Poříčan, které natáhly tímto zápasem výhry v řadě na číslo sedm.

Gajdasz zařídil poločasové vedení Poříčan

Domácí měli na začátku zápasu dvě slibné příležitosti, ale ty zůstaly nevyužity. Na druhé straně zahrávaly Nespeky pokutový kop, ten ale bravurně zlikvidoval Janocsko. V 15. minutě přiklepl Nádeníček míč na Gajdasze a ten mířil přesně k tyči - 1:0. Zvýšit mohl O. Puk, ale jeho střely z větší vzdálenosti neskončily v síti.

Na vyrovnání odpověděli domácí dvěma góly

Nádeníček ve své první šanci ještě neuspěl. Na druhé straně hrozili Kočí a Iheanacho. A právě Iheanacho v 53. minutě vyrovnal - 1:1. Nerozhodný stav netrval dlouho. V 60. minutě poslal parádní míč do vápna hostů Šmidrkal, do vzduchu se pověsil Touš a hlavou nedal Drážkovi šanci - 2:1. V 72. minutě definitivně rozhodl o výhře Poříčan střelec Nádeníček - 3:1.

SK Poříčany
FIlip Stárek: "Nespeky byly velmi kvalitním soupeřem. Ve hře dopředu měly rychlý přechod. Také se mohly dostat do vedení, ale penaltu skvěle zneškodnil Janocsko. My jsme dělali soupeři problémy soupeři hlavně Jandou a Gajdaszem, který také vstřelil úvodní gól. Po změně stran soupeř srovnal. Nás ale opět zachránily skvěle kopané standardky Šmidrkala, ze které dal Touš gól na dva jedna. Poté se trefil ještě Nádeníček a zbytek utkání jsme si pohlídali a vyhráli."