11.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Lhota si snadno poradila s Hvozdnicí

11

Lhota - Domácí neponechali nic náhodě a utkání s Hvozdnicí dovedli k poklidné výhře, o které rozhodli již do poločasu.

Poklidné vedení o tři góly

Domácí se prosadili hned ve 3. minutě hry, když měli výhodu rohového kopu a po závaru a dorážkách se prosadil Kudela, který prostřelil hradbu těl před sebou - 1:0. Lhota svého soupeře do ničeho nepouštěla a naopak začala navyšovat své vedení.

Ve 20. minutě po rozehrávce rohového kopu nakrátko mezi Kudelou a Hájkem našel druhý jmenovaný Kwameho, ten však svou hlavičkou trefil Ibeho. Míč se ale odrazil k Šalamounovi a ten nekompromisně zakončil - 2:0. Ve 42. minutě vyrazil hostující Hubínek parádní přímý kop Hájka na břevno, ale míč dobíhal Chlapec a poslal jej do sítě - 3:0.

Lhota nedovolila žádné drama

Druhý poločas byl ve stejné režii, jako ten první. Lhota držela míč na svých kopačkách, kombinovala a kontrolovala hru. Vytvořila si i další šance, ale bez gólového efektu. Hosté hrozili hlavně svým kapitánem Třešňákem, ale domácí obrana fungovala na výbornou. V 70. minutě přišla první střela hostí na brankáře Tůmu, ale domácí brankář byl pozorný.

V 87. minutě přehodil Mbah gólmana a byl z toho další gól - 4:0. Hvozdnice mohla zaznamenat alespoň čestný úspěch, ale při postupu dva na jednoho obránce Neumanna podržel Lhotu dobrým zákrokem Tůma.

SK Lhota
J. Tůma [-] - T. Chlapec [-] (51. M. Mbah [-] ) , E. Adjei [-] , L. Primus [-] (69. O. Popok [-] ) , M. Kudela [-] (83. J. Šíma [-] ) , S. Ibe [-] (57. D. Danylych [-] ) , M. Houžvička [-] (89. T. Valín [-] ) , J. Kabyl [-] , J. Hájek [-] , R. Neumann [-] , M. Šalamoun [-]

SK Hvozdnice
T. Hubínek [-] - J. Hromádka [-] , J. Mrhal [-] , O. Hodosi [-] , M. Matys [-] , L. Obermajer [-] (46. J. Kotěra [-] ) , D. Petschl [-] , L. Třešňák [-] , L. Mráz [-] , J. Neumann [-] , K. Rochl [-]

ŽK: 39. T. Chlapec - 35. J. Neumann , 40. D. Petschl , 80. L. Mráz .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: HOLAKOVSKÁ Tereza - REMENEC Lubomír, CHLÁDEK Michal.