25. P. Hron , 37. T. Novotný (p.) - 1. P. Ryba , 24. P. Mitáš , 32. J. Nedoma
32

Hamry doma prohrály o branku s vedoucím Ujčovem.

První poločas přinesl brankové hody.

Hosté se chopili úvodního výkopu a na nic nečekali. Němec poslal kolmici za obranu, kde míč převzal Petr Mitáš a z rohu vápna neomylně našel před brankou nekrytého Rybu a tomu stačilo jen nastavit nohu 1min 0:1. Domácí byli zaskočení, ale hnali se kupředu za vyrovnáním. Jejich snaha však postradádala efekt. A tak se urodilo znovu na druhé straně. Děkuji dnes výborně hrající záložní řada Ujčova odebrala soupeři míč, ten doputoval až k aktivně hrajícímu Petru Mitášovi, který si o hodil beka a přízemní střelou zvýšil na 0:2 24.min. Domácí odpověď byla blesková, do nekoncentrované obrany hostí se Hamry prokombinovali až před Bureše a snížili na 1:2 25min. Hra se i nadále prelevala že strany na stranu a diváci se nenudili. V 32min hosté zahrávali přímý kop z 25 metrů a šutér Jarda Nedoma nedal golmanovi šanci, jeho projektil zapnul přesně k tyči 1:3. Domácí se nevzdali a pořádali útočné výpady. V 37min se dočkali kontaktní branky z přísně nařízené penalty 2:3. Tím se skóre poločasu uzavřelo.

Dobývání branky Ujčova ve druhé půli

Domácí do druhé půle vstoupili aktivně a drželi Ujčov na jeho polovině, v 47min předvedl fantastický zákrok Bureš a zneškodnil tutovku. Drtivý tlak však hostující obrana zvládala a naopak několik nebezpečných brejků Ujčov zazdil. Hamry přesunuli vše do útoku a posledních 20min hosté jen odkopávali míč. Navíc jim po rohu z dorážky pomohlo i břevno v 83min a tak zápas s vypětím všech sil dotáhli k vítězství.

FC Hamry nad Sázavou B
Jaroslav Krejčí: Zápas jsme začali obrovskou chybou po které jsme hned v první minutě inkasovali.Hra v první půli byla vyrovnaná. Druhou půli jsme byli lepším celkem, ale i když jsme několikrát ohrozili soupeřovu branku, gólman nám další radost nedopřál. Body měly zůstat v Hamrech.

SK Ujčov
Oskar Jančík: Zápas se nám neskutečně vyvedl, domácí už z nás asi musí mít amok. Ve předu na co jsme šáhli vyšlo a vzadu nám to maximálně fungovalo. Bojovný výkon a štěstí rozhodlo o importu bodů. Druhá půle byla v domácí režii, ale cenné vítězství jsme uhájili.

Počet diváků: 65. Rozhodčí: BUDÍN Jan - HLADÍK Jiří, HAVLÍK Dominik (N).