Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

19.05.2018 10:15

22.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2017-2018


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Nová Ves slaví historický postup do vyšší soutěže, debaklem to odnesla její jmenovkyně Nová Ves - Brloh


Branky


19

Fotbalisté Nové Vsi se na domácím hřišti utkali se svou jmenovkyní z českokrumlovského okresu, Novou Vsí -Brloh. K jistotě postupu do vyšší soutěže jim stačil pouhý bod. Na to se domácí v žádném případě nechtěli spoléhat, do soupeře se od samého začátku zakousli a doslova ho už v prvním poločase zdemolovali.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Hosté šli do šatny s potupným „bůrem“

První šanci si vytvořili hosté, ale domácí brankář Bartizal byl připraven. Poté už bylo na trávníku jen jedno mužstvo. V 16. minutě rozjel Novák akci po levém křídle, uvolnil do strany Procházku, který přesnou přihrávkou našel na malém vápně Holého a ten byl nekompromisní – 1:0. Domácí byli při chuti, vypracovali si spoustu šancí, ale Jiránek, Holý ani Neumann proti hostujícímu brankáři Černému neuspěli. Ve 26. minutě do vápna vletěl jako uragán kapitán Boháč, byl sražen a kopala se penalta. Tuto standardní situaci má u domácích na starosti právě Boháč, ale gentlemansky jí přenechal svému kolegovi Procházkovi, který s touto možností nepohrdl – 2:0. Za pět minut už to bylo o tři branky, po asi nejhezčí akci utkání. Procházka nadýchaným centrem našel hlavu Holého, který ještě vrátil balón před bránu a Jiránek si už věděl rady – 3:0. Domácí neměli dost a během tří minut rozvlnili síť ještě dvakrát. Nejprve Novák v klidu dokončil akci útočníků – 4:0. Po něm Neumann svým typickým způsobem zasunul balón za bezmocného brankáře – 5:0! Pak se poločas v klidu dohrál. 

Dva góly navrch a Brloh odjížděl s debaklem

Druhé dějství začalo stejným způsobem, jako to první skončilo. Hned ve 46. minutě našel Neumann na zadní tyči Procházku a ten neměl problém – 6:0. Pak se ze hry stával spíše „pouťák“, bylo rozhodnuto a tak obě mužstva utkání spíše dohrávala. Až se v 78. minutě dostal k balónu Holý a zkušeně obstřelil hostujícího brankáře – 7:0. Pak už utkání skončilo a domácí konečně mohli odšpuntovat šampaňské a začít zaslouženě slavit, neboť celou sezonu byli k nezastavení. Ohlasy k zápasu


TJ Nová Ves u ČB
Radomil Procházka (hráč): Jestli mohu, musím poděkovat všem lidem, co novoveskému fotbalu pomáhají a dříve pomáhali! Ať jsou to samotní hráči, trenéři, tak hlavně i výbor, sponzoři, bez kterých by to nešlo, obec, fanoušci atd. Nerad bych na někoho zapomněl, protože jsme všichni společně dohromady dokázali něco neuvěřitelného!! Musíme si uvědomit, co se v této malé vesnici po fotbalové stránce děje. Pamatuji si přesně den, když před deseti lety za mnou přišel Otto Vrábek a dohodli jsme se s předsedou TJ na možnosti přestupu do domácího klubu. Za finanční podpory Pavla Tvaroha a součinnosti tehdejšího trenéra se tento přestup podařil, a tak se nenaplnila slova tehdejšího vedení, že pokud nepřijdeme hrát domů, tak tady fotbal končí. Postupně k nám přibývali další platní spoluhráči se zkušenostmi a chutí hrát za Ves. Hrála se tu dvacet let čtvrtá třída. Někteří jsme se vrátili a chtěli těm, co tu byli, pomoci. Že z toho nakonec jsou za pouhých osm let čtyři postupy, je opravdu něco neskutečného, až se mi derou slzy do očí!! Ještě jednou všem za těch deset let moc děkuji! Co bude dál nevím, v úterý máme výbor a rozhodneme se. Jestliže budeme hrát 1.A třídu, bude to asi pro nás velká zkouška a uvidíme jestli tuto soutěž vůbec zvládneme! Ale to, že jsme tady přepsali historii, nám už nikdo nikdy nevezme!!
Sestavy


TJ Nová Ves u ČB
M. Bartizal [-] - D. Pech [-] , F. Vávra [-] (69. M. Vávra [-] ) , P. Boháč [-] - V. Neumann ml. [-] , T. Novák [-] , Z. Holý [-] , P. Graman [-] (56. P. Janovský [-] ) , R. Brožka [-] (63. V. Neumann st. [-] ) - J. Jiránek [-] - R. Procházka [-]

FK Nová Ves - Brloh
J. Černý [-] - O. Švarc [-] , J. Anderle ml. [-] , M. Flaška [-] , R. Postl [-] - J. Vlček [-] (46. V. Loucký [-] ) , T. Hüttner [-] , Z. Sekera [-] , J. Pouzar [-] (74. N. Frühbauer [-] ) , J. Anderle st. [-] - O. Tlamsa [-]

ŽK: 55. V. Neumann ml. - 81. R. Postl .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Devera Radek - SVOBODA Jan, CIBRANSKÝ Jiří.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip experta: výhra domácích

Jestli někam nerad jezdím, jsou to právě Nové Vsi. Z té budějcké mám otlučená a odřená kolena ještě teď po více než měsíci... S ohledem na stav mých kolen v příští sezóně tedy 1.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 1. FC Netolice 13 48:13 34
2 SK Sedlec 13 27:21 22
3 SK Větřní 13 32:22 22
4 TJ Malše Roudné B 13 30:25 20
5 Vltavan Loučovice 13 21:30 20
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Jakub Varyš 24
2 Jan Gruber 11
3 Martin Miklík 10
4 Patrik Hošek 9
5 Petr Gutheis 9
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Jiří Vondrka 46 51% 0
2 Lukáš Koudelka 44 48% 0
3 Dana Bendová 44 51% 0
4 Michal Koutsky 43 47% 0
5 Jiří Koch 42 51% 0
Zobrazit celou tabulku