23.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Budějovice jasně zvítězily v Třešti

0

Domácí Slavoj podává v posledních kolech zlepšené výkony. Pokud se však má zachránit musí vítězit, a to především doma. Hosté hrající poklidný střed tabulky minule nestačili na lepšící se Jemnicko a měli tedy co napravovat. Tým okolo trenéra Petra Kylíška byl nakonec nad síly domácích a veze si výhru po jasném průběhu utkání

Prvních 30 minut byli aktivnější domácí a vytvořili si brankové příležitosti - tu největší měl Gutwald, ale mířil mimo tři tyče. Pak se osmělili hosté a hned z první větší šance udeřili . Dušek využil zaváhání obránců a střelou k tyči překonal domácího brankáře Šebestu. To běžela 32. minuta a hned o šest minut později bylo s domácími ještě hůř. Nehlídaný Pařízek pohotově dorazil a stanovil poločasové skóre - 2:0 pro hosty z Budějovic.

Ve druhém půli se Třešť snažila snížit, ale výrazně chyběl důraz ve vápně. Zato hosté hráli v klidu a svému soupeři uštědřili lekci z produktivity. Pařízek dorazil střelu Šplíchala a zvýšil na 3:0. Poslední branku zápasu přidal po samostatném úniku Máca, který Peštu bez potíží ho překonal.

TJ Slavoj Třešť
Zbyněk Pešťál, trenér Třeště: Jsme zklamaní, nehráli jsme špatně, ale jen po vápno. To bohužel nestačí.

SK Moravské Budějovice
Petr Kylíšek, trenér Moravských Budějovic: V průměrném zápase se nám dařilo dodržovat taktiku. Věděli jsme, že domácí budou útočit, aby dali gól, my jsme dobře bránili a přecházeli do rychlých protiútoků. Několik se nám jich povedlo.

J. Šebesta [-] (79. D. Pešta [-] ) - J. Kříž [-] (67. P. Kubala [-] ) , J. Novotný [-] , O. Procházka [-] , M. Tausch [-] - M. Lacina [-] , O. Sedláček [-] , M. Mareš [-] , J. Gutwald [-] - J. Chalupský [-] , Š. Rod [-]

J. Klouda [-] - R. Švanda [-] (67. D. Šibor [-] ) , K. Busta [-] , O. Busta [-] , V. Novotný [-] - V. Dušek [-] , L. Veselý [-] (37. L. Stehlík [-] ) , M. Pařízek [-] , T. Kopeček [-] (87. P. Benda [-] ) - M. Máca [-] , J. Šplíchal [-]

Hráči zápasu: Š. Rod - M. Pařízek , V. Dušek .