Michal Tausch

2026-2027

TJ Slavoj Třešť

Datum narození(34 let)
Číslo hráče2
PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Slavoj Třešť

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | 1.A třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
200 (ø 66,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
05.09. 16:00 Třešť - Pacov 2:0 (1:0) 83 83 0 0 0 ano
20.09. 15:30 Třešť - Rantířov 2:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
31.10. 14:00 Třešť - Lípa 6:0 (3:0) 27 63 0 0 0 ne

Vysočina | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1034 (ø 86,16) 3 (ø 0,25) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 16:30 Třešť B - Batelov 2:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
15.08. 16:30 Jiřice - Třešť B 0:4 (0:0) 90 0 1 0 ano
22.08. 16:30 Třešť B - Herálec 1:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
29.08. 15:00 Speřice B - Třešť B 2:3 (2:1) 90 0 0 0 ano
06.09. 16:00 Lučice - Třešť B 2:4 (1:0) 44 46 1 0 0 ne
13.09. 16:00 Třešť B - N. Ves u Sv. 7:1 (4:1) 90 0 0 0 ano
27.09. 15:30 Třešť B - Rozsochatec 7:2 (3:1) 90 0 0 0 ano
03.10. 15:00 Štoky - Třešť B 5:3 (1:0) 90 1 0 0 ano
11.10. 15:00 Třešť B - Ždírec B 4:1 (3:1) 90 0 0 0 ano
17.10. 14:30 Maraton B - Třešť B 1:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
25.10. 14:30 Třešť B - G. Jeníkov 3:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
01.11. 10:00 H. Borová - Třešť B 2:3 (1:1) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 2 173 (ø 86,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 6 494 (ø 82,33) 1 (ø 0,16) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 24 2112 (ø 88,00) 2 (ø 0,08) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 2 134 (ø 67,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 21 1873 (ø 89,19) 7 (ø 0,33) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 25 2250 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 26 2338 (ø 89,92) 3 (ø 0,11) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 3 256 (ø 85,33) 1 (ø 0,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 23 2046 (ø 88,95) 2 (ø 0,08) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 2 120 (ø 60,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 10 900 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 13 1170 (ø 90,00) 3 (ø 0,23) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 26 2243 (ø 86,26) 9 (ø 0,34) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 4 298 (ø 74,50) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 19 1548 (ø 81,47) 5 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 2 154 (ø 77,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 24 1820 (ø 75,83) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | III. třída 4 256 (ø 64,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 22 1829 (ø 83,13) 2 (ø 0,09) 5 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)
Vysočina | Jihlava | III. třída 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 13 1157 (ø 89,00) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)