Pavel Kubala
2026-2027
| Datum narození | (38 let) |
| Číslo hráče | 13 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Slavoj Třešť |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:30 | Třešť C - Batelov B | 2:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 13:30 | Třešť C - Bedřichov C | 6:5 (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 13:30 | Třešť C - Stonařov B | 6:1 (3:1) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 05.09. 13:00 | Třešť C - Brzkov | 9:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 12:30 | Třešť C - Růžená | 6:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 12:00 | Třešť C - Kostelec B | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:00 | Brtnice B - Třešť C | 3:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 2 | 36 (ø 18,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 3 | 61 (ø 20,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 2 | 19 (ø 9,50) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 19 | 423 (ø 22,26) | 2 (ø 0,10) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 1 | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 18 | 1206 (ø 67,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 19 | 1205 (ø 63,42) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,15) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 8 | 455 (ø 56,87) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 13 | 838 (ø 64,46) | 2 (ø 0,15) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 1 | 25 (ø 25,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 24 | 1921 (ø 80,04) | 3 (ø 0,12) | 6 (ø 0,25) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 5 | 43 (ø 8,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 25 | 2139 (ø 85,56) | 3 (ø 0,12) | 6 (ø 0,24) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 0 | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 2 | 28 (ø 14,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | III. třída | 25 | 2235 (ø 89,40) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 0 | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Vysočina | Jihlava | III. třída | 20 | 1591 (ø 79,55) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 3 | 66 (ø 22,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | III. třída | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




