8.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2017-2018

--

Blovice rozstřílely Chotěšov

6. O. Laibl , 14. V. Šeba , 24. P. Žák , 26. P. Žák , 70. P. Žák , 74. M. Heřman , 76. V. Šeba
0

Blovice jsou na domácí půdě zatím suverénní a zůstat to mělo i po tomto zápase, kdy na svém hřišti přivítaly zatím poslední celek soutěže. Chotěšovu se zatím nedaří, přesto neskládá zbraně a chce zabojovat o záchranu.

V poločase bylo hotovo

Od úvodních minut měli domácí utkání pod kontrolou, když drželi balon a už po 6. minutách se dostali do vedení. Postaral seo to kapitán Ondra Laibl. Za pár minut už to bylo o dvě branky. Autorem gólu byl Václav Šeba. Hostům se tak vidina bodů o trochu víc vzdálila. Během dvou minut se pak prosadil Patrik Žák hned dvakrát a o osudu utkání bylo rozhodnuto.

Druhý poločas

Ve druhé půli se hosté začali více snažit a hra se trochu vyrovnala. Přesto byla hra stále v režii Blovic. V 70. minutě přišel zářný moment Patrika Žáka, který zkompletovat hattrick. V poslední dvacetiminutovce se ještě domácí dokázali prosadit ještě dvakrát. Šestý gól přidal Miloš Heřman a na konečných 7:0 zvýšil Václav Šeba

TJ Chotěšov B
Miroslav Mužík (trenér TJ Chotěšov): "První poločas to vypadalo, že kluci přijeli na přátelák. Domácí na nás vlétli a po půlhodině bylo po zápase. Kvalita prostě byla na domácí straně. Druhý poločas byl trochu lepší, ale na výsledku se to moc neodrazilo. Domácí zcela zaslouženě vyhráli."