Václav Houdek

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
540 (ø 90,00) 8 (ø 1,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
29.08. 14:00 Střížovice - Sp. Poříčí B 3:3 (0:2) 90 2 0 0 ano
05.09. 10:00 Kasejovice - Střížovice 3:1 (1:1) 90 1 0 0 ano
20.09. 16:30 Letiny - Střížovice 1:5 (0:2) 90 1 0 0 ano
26.09. 13:30 Střížovice - Chlum 14:1 (6:1) 90 3 0 0 ano
04.10. 16:00 Blovice B - Střížovice 1:7 (0:4) 90 1 0 0 ano
10.10. 13:00 Střížovice - Nezbavětice 5:0 (3:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 4 (ø 1,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 14 1137 (ø 81,21) 11 (ø 0,78) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 18 1606 (ø 89,22) 15 (ø 0,83) 7 (ø 0,38) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 18 1592 (ø 88,44) 15 (ø 0,83) 7 (ø 0,38) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 16 1215 (ø 75,93) 8 (ø 0,50) 4 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 10 785 (ø 78,50) 11 (ø 1,10) 3 (ø 0,30) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 4 289 (ø 72,25) 2 (ø 0,50) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 3 226 (ø 75,33) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 13 632 (ø 48,61) 1 (ø 0,07) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 9 721 (ø 80,11) 5 (ø 0,55) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 25 1852 (ø 74,08) 31 (ø 1,24) 6 (ø 0,24) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 24 1802 (ø 75,08) 20 (ø 0,83) 6 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 3 226 (ø 75,33) 3 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 10 803 (ø 80,30) 10 (ø 1,00) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 1 (ø 0,10)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 26 2334 (ø 89,76) 25 (ø 0,96) 15 (ø 0,57) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 2 (ø 1,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00)