3.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

--

0

Krátký report.

Začátek zápasu dost ovlivnil déšť, který více svědčil hostům z Malých Hoštic. Už ve 3. minutě vypíchl agilní Baďura míč domácímu gólmanovi Šidlákovi a skóroval do prázdné kasy – 0:1. Pak si Bruntál vypracoval dvě šance a jednou napálil tyčku. Po půlhodině hry ovšem zatočil hostující Šafarčík míč z rohu přímo do branky – 0:2. Snový poločas Malých Hoštic zakončil po milimetrové přihrávce Eleka snajpr Baďura – 0:3. Hned zkraje druhé půle však domácí korigovali zásluhou Kopce na 1:3. Fotbalisté Bruntálu se pak sice snažili s výsledkem něco udělat, ale jejich akce končily před hostujícím vápnem. Malé Hoštice byly nadále nebezpečné z brejků. Jeden zužitkoval čtvrthodiny před koncem utkání po úniku a přihrávce Eleka střelecky disponovaný Baďura – 1:4.