19.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

--

Gólově chudé utkání se hrálo také v Touškově, kde domácí podlehli Tlumačovu

43. M. Wolf
0

Další gólově chudé utkání se hrálo v Touškově kam zavítal Tlumačov. Jediná branka utkání padla těsně před poločasovou pauzou. Kdo se o ní postaral se dočtete v reportu.

Wolf vstřelil jediný gól v utkání

Houževnatý Touškov tahal v utkání za trochu kratší konec provazu. Více šancí si totiž dokázali vytvořit hosté z Tlumačova.

Po několika neproměněných přišel z jejich řad první úder. Ve 43. minutě pěkně zakombinoval Copák s Leitlem, který našel Wolfa, jenž krásně rozvlnil síť za zády Beneše, 0:1!

Za tohoto stavu se šlo i do kabin.

Touškov tlumačovské fotbalisty v závěru zmáčkl, vyrovnat však nedokázal

Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Více ze hry měl hostující Tlumačov, ale i Touškov občas dokázal vystrčit růžky.

Zejména v závěru utkání, kdy se domácí vehementně snažili o srovnání, si dokázali vytvořit brankové příležitosti. Žádná však za Toušova záda nepropadla a Tlumačovští slavili tři body!

TJ Start Tlumačov
František Copák, hráč: Touškov byl houževnatý tým, ale myslím si, že celý zápas jsme byli lepším týmem, jen jsme nedokázali proměnit několik šancí a navýšit naše vedení, které bylo od 43. minuty, kdy jsme po dobré kombinaci Copáka a Leitla a ještě hezčí brance Martina Wolfa vedli jedna nula a výsledek udrželi dokonce, kde nás Touškov závěru trochu zmáčkl, ale branku nedokázal dát. Jinak si myslím, že jsme měli zápas pod kontrolou.

TJ Sokol Město Touškov
M. Beneš [-] - R. Voith [-] , A. Šimice [-] , M. Šiml [-] - O. Karbusický [-] (84. P. Vyšata [-] ) , J. Kalaš [-] , P. Foltýn [-] - J. Anděl [-] (46. A. Mezera [-] ) , D. Vrba [-] , V. Nosek [-] - L. Hodek [-]

J. Touš [-] - J. Malík [-] , R. Šindelář [-] , M. Tesař [-] , L. Hruška [-] - F. Copák [-] , J. Brichcín [-] (78. J. Šmirkl [-] ) , M. Wolf [-] (80. J. Hruška [-] ) , L. Leitl [-] - Z. Bláha [-] (73. O. Polák [-] ) - M. Frček [-] (55. J. Podestát [-] )

ŽK: 14. D. Vrba , 21. L. Hodek , 70. V. Nosek - 88. L. Hruška .
Hráči zápasu: F. Copák , M. Tesař .
Místo: Touškov. Počet diváků: 90. Rozhodčí: Duda Václav - KOHOUT Miroslav, KULHÁNEK Milan.