--

--

--

--

Turnov "loupil" na hřišti Přední Kopaniny. Rozhodnutí padlo v posledních minutách zápasu

17. D. Urban - 48. J. Šimek , 83. P. Papoušek (p.) , 85. P. Papoušek , 89. P. Papoušek
0

Výhru režíroval hattrickem ex-ligový Petr Papoušek!

Urban dal domácím naději na bodový zisk

Zachračující se Přední Kopanina přivítala fotbalisty Turnova. V první půli se domácí dokázali dostat do vedení, v 17. minutě se prosadil Urban. Do konce prvního poločasu se už skóre nezměnilo.

Hosté čtyřmi góly zcela otočili utkání

Krátce po změně stran dokázal vyrovnat Šimek. Když už se zdálo, že utkání pomalu spěje k penaltového vyústění, zaúřadoval velezkušený hráč s bohatými ligovými zkušenostmi Petr Papoušek. Ten nejprve v 83. minutě vsítil rozdílovou branku z pokutového kopu a poté v rozmezí čtyř minut přidal další dva přesné zásahy, čímž zkompletoval hattrick. Turnov tak po výsledku 4:1 získal důležité tři body.