Rozhovory s hráči kola Divize C

Rozhovor

Hráč 12. kola KAREL KREJČÍK: Můj cíl? Zachránit v Náchodě divizi!

Divize C
28.10.2022 14:40 0

Hráček 12. kola byl zvolen hráč Náchoda Karel Krejčík. Jeho Náchod neprožívá dobrý podzim a jsou zatím poslední. Nicméně při pohledu na výsledky je vidět, že týmu chybí jen  málo, aby se štěstěna otočila v jejich prospěch. O všech úskalích jsme s Karlem Krejčíkem mluvili. A jaká podle něj vede cesta k záchraně? To se dozvíte v následujícím rozhovoru.

Rozhovor

Hráč 11. kola David Folwarczny: Cíl? Udržet se divizi! Udělám pro to všechno

Divize C
20.10.2022 15:18 0

Kapitán Brandýsa nad Labem David Folwarczny byl vyhlášen hráčem kola a to s celkovým ziskem 48% ze všech hlasů. Společně jsme si tedy příjemně popovídali o jeho vztahu k fotbalu, o probíhající sezóně a o boji o záchranu. 

Rozhovor

Jakub Janáček - Penalty chytám rád, ale za specialistu se určitě nepovažuji

Divize C
20.04.2018 08:45 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Na otázky nám odpověděl Jakub Janáček Z Brandýsa nad Labem.

Rozhovor

Štěpán Havel - Musíme zapracovat na penaltách

Divize C
13.04.2018 08:27 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 20. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Rozhovor nám poskytl Štěpán Havel z Turnova. 

Rozhovor

Josef Strnad - V zápasech se nesoustředím jen o defenzivní činnost ale rád si i zaútočím

Divize C
24.06.2016 12:23 0

Hráčem posledního kola se stal Josef Strnad z Ústí nad Orlicí. Když jsme Josefa požádali o rozhovor, tak nám rád vyhověl.Od přípravek do kategorie mladších žáků hrál za FK Česká Třebová. Od mladších žáků až po dorost U19 působil v FK Pardubice. Pak se vrátil zpět do České Třebové, kde začal hrát za místní A-tým, nejdříve Krajský přebor a následně Divizi C. Po sestupu FK Česká Třebová z Divize C zpět do Krajského přeboru, ho oslovilo několik divizních týmů a nakonec se rozhodl právě pro tým Ústí nad Orlicí, kde je moc spokojený.

Rozhovor

Ondřej Častvaj - Fotbal hraju pro radost, a žádné další cíle neřeším

Divize C
18.06.2016 11:00 0

Ondřej Častvaj se stal hráčem 29.kola. Když jsme Ondřeje požádali o rozhovor, tak nám rád vyhověl.

 

S fotbalem začínal v pražské Aritmě, jejímž hráčem ještě pořád je. Poté se se z Prahy přestěhovali do Jaroměře a Ondra začal hrát od kategorie mladších žáků v Jaroměři. 

 

Rozhovor

Roman Mach - Jsem ten typ hráče, že když nemusím, tak nehlavičkuji

Divize C
11.06.2016 12:07 0

Roman Mach se stal hráčem 28.kola. Když jsme Romana požádali o rozhovor, tak nám rád vyhověl.

K fotbalu ho přivedl v sedmi letech táta a vrazil ho do  TJ Česká Kamenice kde  do osmnácti let hrál. Poté si ho vytáhl do dorostenecké ligy FK Varnsdorf, kde  pak působil v mužích ve třetí lize. Poté zhruba v dvaadvaceti letech přišlo na dva roky angažmá v druholigových FC Vítkovicích. Poté se vrátil zpět do FK Varnsdorf, kde hrál do 29.let druhou ligu. Poté příchod do Nového Boru, kde je již druhým  rokem.

Rozhovor

Jakub Matějka - Musíme v posledních třech kolech vrátit lidem v Trutnově chuť k fotbalu a dát doma nějaké góly

Divize C
04.06.2016 14:02 0

Jakub Matějka je hráčem Trutnova, a když jsme ho požádali o rozhovor, tak nám rád vyhověl

Svou kariéru začal v Trutnově, poté hrál v Bydžově, následně v Hradci Králové.  Ve čtrnácti zamířil do Pražské Sparty, následoval Liberec. Rok v akademii Fulhamu, juniorka v Brně a teď je zpátky doma, v Trutnově a fotbal si zde užívá.

Rozhovor

Jan Broschinský - Bohužel mě trenér Vrba nenominoval, tak budeme s přítelkyní chystat veselku

Divize C
28.05.2016 08:59 0

Hráčem 26.kola se stal Jan Broschinský. Když jsme ho požádali o rozhovor, tak nám velice rád vyhověl a hezky se rozpovídal.

S fotbalem začínal v Liberci, až působil tam až do mužů Slovanu. Poté vystřídal hodně působišť a byl též ve Viktorii Plzeň, Kladnu, Čáslavi, Vlašimi, Blšanech, Varnsdorfu, České Lípě, a do konce i na Slovensku v Nitře. No a teď působí v Novém Boru, kde se mu líbí a je zde maximálně spokojen.

Rozhovor

Zdeněk Pekař - Do každého našeho utkání jdeme s pocitem, že chceme vyhrát

Divize C
20.05.2016 10:40 0

 

 

Hráčem 25.kola se stal Zdeněk Pekař z klubu FC Nový Bor.. Když jsme Zdeňka požádali o rozhovor, tak nám rád vyhověl.

 

Fotbal ho lákal už odmala, kdy začal hrát jako kluk v mateřském klubu Jiskra Mimoň. Za přípravku hrál v celku FK Česká Lípa (nyní Arsenal Česká Lípa). Mladší i starší žáky pak absolvoval v týmu FC Slovan Liberec a odtud byl později osloven z Mladé Boleslavi, kde odehrál následujících 5 let v nejvyšších dorosteneckých soutěžích. V dospělém fotbalem zatím hraje pod hlavičkou druholigového týmu FK Varnsdorf, a protože se zde zrušil juniorský celek, tak hraje na farmě v Novém Boru, za což je velice rád, s ohledem na jeho studium a maturitní zkoušky.

 

Rozhovor

Michal Kubát - Snažím se obráncům co nejvíce pomoci, i když bych mohl asi lépe

Divize C
14.05.2016 08:41 0

Hráčem 24.kola se stal Michal Kubát za Suchdola. Když jsme Michala požádali o rozhovor, tak nám rád vyhověl a docela se i rozpovídal.


S fotbalem začal doma na vesnici, na „Kaňku“, potom od mladších žáků to byla Kutná Hora, Čáslav, Kolín poté přesun do Slavie Praha kde byl rok. Za starší žáky nastupoval už v AC Sparta Praha, kde byl dva a půl roku. Poté přišel návrat do Kolína, kde si odbyl premiéru mezi muži. Tu samou sezónu přišlo půlroční hostování ve Slavoji Vyšehrad, kde chytal za muže a jeho kariéra poté směřovala do Suchdola.

Rozhovor

Roman Mach - Šlapeme jako celek!

Divize C
05.05.2016 23:09 0

Hráčem 23.kola Divize C se stal Roman Mach z klubu FC Nový Bor. Roman podal na kraji obrany vynikající výkon ve vítězném zápase v Kutné Hoře. Nejen že zodpovědně bránil, ale stíhal i podporovat útok.


S fotbalem začal v sedmi letech v TJ Česká Kamenice kde do 18. let hrál. Poté si ho vytáhli do dorostenecké ligy FK Varnsdorf, kdepak působil v mužích ve třetí lize. Poté zhruba ve 22. letech přišlo na dva roky angažmá v druholigových Vítkovicích. Poté se vrátil zpět do FK Varnsdorf kde hrál do 29. let druhou ligu. No a nakonec příchod do Nového Boru kde je již druhým rokem.

Rozhovor

Lukáš Šindelář - Oproti dorostu je vše rychlejší a je tu mnohem víc osobních soubojů

Divize C
29.04.2016 23:19 0


Hráčem 22.kola se stal Lukáš Šindelář z klubu Sparta Kutná Hora. Lukášův výkon v Trutnově znamenal tříbodový export do Kutné Hory. Dal dva góly a byl neustálou hrozbou pro obranu Trutnova. Jednoznačně hráč zápasu. Když jsme Lukáše požádali o rozhovor, tak nám rád vyhověl.S fotbalem začínal v Jestřábí Lhotě a přes Volárnu,RMSK Cidlinu a AFK Kolín přešel do dorostu v FK Kolín, odkud se dostal mezi muže v Českém Brodě. A teď působí v Kutné Hoře.

 

Rozhovor

Patrik Zolotuchin - Moje figura není pro hru hlavou stavěná

Divize C
24.04.2016 12:12 0

Patrik Zolotuchin z Admiry Praha se stal hráčem 21.kola Divize C. Patrik odehrál s Olympií velice dobré utkání, Je jenom škoda, že neproměnil ani jednu ze svých dvou dobrých šancí. Když jsme Patrika požádali o rozhovor, tak nám rád vyhověl.

Patrik až mladšího dorostu hrál v Satalicích, poté si ho chtěli vyzkoušet na Admiře, no a když to vyšlo, tak zde zůstal až doposud a je v Admiře velice spokojený.

 

Rozhovor

Martin Ježek - Chceme si každý zápas užít a zahrát si dobrý fotbal

Divize C
15.04.2016 22:17 0

Martin Ježek ze Semil se stal hráčem 20.kola. Martin vyhrál s dost velkým náskokem a zasloužila se o to především nečekaná remíza Semil v Jablonci nad Jizerou. Martin podal v zápase v Jablonci vynikající výkon. Jeho branka otevřela skóre a byla nakonec remízová. Když jsme Martina požádali o rozhovor, tak nám rád vyhověl a zde jsou jeho odpovědi…

Až do minulého roku byl hráčem Turnova, kde strávil většinu své kariéry. Pak byl chvíli v Německu v nižší soutěži, odkud se brzy vrátil právě do Semil. Momentálně je hráčem týmu FK Přepeře a v Semilech je na hostování.

 

Rozhovor

Jakub Vaníček - Věříme trenérovi a tomu, co po nás chce

Divize C
08.04.2016 11:00 0

Jakub Vaníček z klubu TJ Dvůr Králové nad Labem se stal hráčem 19.kola. 

 

Jakub Začínal v RMSK Cidlina, poté jako dorostenec odešel do FC Slovanu Liberec, kde strávil i sezonu a půl mezi dospělými. Poté působil v klubech Jiskra Mšeno, Nový Bydžov, Sokol Kratonohy a teď Dvůr Králové, kde je zatím nadmíru spokojen.


Rozhovor

Pavel Ruml - Když jsem byl mladší, byl jsem strašný bouřlivák

Divize C
01.04.2016 13:32 0

Pavel Ruml z týmu FK Jaroměř se stal hráčem kola. Pavel nám ochotně odpověděl na pár otázek.

 

S fotbalem začal v Hořicích. Dále si prošel týmem RMSK Cidlina, kde strávil 4 roky, na které se nedá zapomenout. Po návratu do Hořic, kde byla super parta a strávil tam nějaký ten rok, si říkal, že už se asi nikam nepodívá. Pak se mu ale ozvala Jaroměř, tak neváhal a nabídku přijmul. Teď v Jaroměři tráví druhou sezónu, kterou si maximálně užívá.

 

 

Rozhovor

Vladimír Marks - Na hřišti možná trochu diskutuju, ale při tréninku je to naopak.

Divize C
28.03.2016 19:17 0

Vladimír Marks je hráčem týmu MFK Trutnov. Kapitán, hrající ve středu pole, předvedl své zkušenosti, vyhrál spoustu osobních soubojů a byl tahounem na cestě za domácím vítězstvím v 17. divizním kole. Vstřelil velice důležitou druhou branku. 

 

Fotbal začal hrát v šesti letech v místním FK Trutnov. V mladších žácích se přesunul do SK Hradec Králové, kde vydržel až do seniorského fotbalu. Poté se vrátil do mateřského FK Trutnov, dnes MFK Trutnov.

Rozhovor

Martin Kejzlar - Snažím se být prospěšný pro tým.

Divize C
21.03.2016 10:40 0

 Hráčem 16.kola Divize C, se stal Martin Kejzlar z týmu MFK Trutnov. Od čtyř let hraje fotbal. Začal hrát v Úpici (cca 15 km od Trutnova). V přípravce a mladších žácích  dokonce chytal. Jinak až do svých dvaceti  působil v Úpici na pozici stopera. Většinou v krajských soutěžích. Ve dvaceti  odešel na rok do Červeného Kostelce, odkud přestoupil do Trutnova. No a jak říká " V Trutnově mě ještě nevyhodili, tak se tu držím zuby nehty :-) i když už v pozici útočníka."

 

Rozhovor

Jan Šťastný - Jenom z uznané chyby se můžeš poučit a vyvarovat se jejímu opakování.

Divize C
07.03.2016 23:15 0

Jan Šťastný je gólmanem klubu MFK Trutnov.  Narodil se v Trutnově 25. 12. 1979. Fotbal začal hrát v Trutnově v šesti letech a v poli. Asi po dvou měsících ho postavili do brány a už tam zůstal. Po vojně byl až čtvrtý brankář, takže hostování v Poříčí u Trutnova mu dalo možnost pravidelně chytat. Po roce a půl se vrátil do Trutnova. Honza je patriotem trutnovského fotbalu. Vítězný hráč podzimu dostal od svých fanoušků úctyhodných 4336 hlasů, které ho dostali až do nejlepší jedenáctky podzimu.


Celkový počet článků: 38