23.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2014-2015

--

Nakročil Jičín k závěrečnému osmikolovému trháku?

0

V pátek hostil Hradec Králové studentskou slavnost Majáles, v sobotu hostila hradecká Slavia tým z Jičína. Hradecký klub byl bohužel pro něj až příliš štědrým hostitelem.

Jičín podával celý poločas zodpovědný výkon v obraně doplňovaný aktivitou v útočné linii. První úspěch se dostavil ve 23. minutě, kdy se po rozehraném rohovém kopu prosadil jičínský Voldán.

Ze začátku druhého poločasu byla jičínská hra trochu rozháraná, hostující fotbalisté často ztráceli míč a nejednou nabízeli soupeři možnosti k zahrávání standartních situací. Fotbalisté Jičína však předvedli velmi bojovný a zodpovědný výkon a pečlivě odráželi jakékoli pokusy Slavie, naopak se snažili hrozit z rychlých protiútoků. Po jednom z nich se v 55. minutě prosadil opět Voldán a po akci jeden na jednoho zvýšil na 0:2. V 61. minutě se slávisté z Hradce definitivně dostali do kolen, když si dal vlastní branku obránce Horák. Poslední slovo si vzal v 66. minutě opět Voldán a hattrickem završil skóre utkání na 0:4.

Po zisku tří bodů je Jičín na třetí pozici a osm kol před koncem soutěže ztrácí na druhou Jaroměř deset bodů.