Ostřetín doma podlehl Býšti - 2:3

0

Domácí vedli po půli 2:1, Býšť však ve druhém poločase zápas otočila a slaví první výhru v sezoně.

Autor: L. N.

TJ Sokol Ostřetín
M. Schejbal [-] - L. Pelc [-] , P. Tvrdý [-] , R. Svoboda [-] , V. Kučera [-] - M. Vančura [-] , J. Vančura [-] , D. Řepka [-] , D. Krátký [-] (32. M. Klempíř [-] ) - R. Bidlo [-] , J. Hlava [-] -

SK Býšť
R. Pospíšil [-] - R. Kaplan [-] , R. Matyáš [-] , P. Štross [-] , L. Forgo [-] - A. Krátký [-] (73. O. Švácha [-] ) , F. Aur [-] , J. Jirásek [-] , L. Čefelín [-] - J. Zahradníček [-] , M. Cink [-]

ČK: 88. M. Schejbal - 88. M. Cink .
Hráči zápasu: J. Jirásek .
Místo: Ostřetín. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Rambousek Miloš - HEJL Milan (N), JIRÁSEK Jakub (N).