Mnětice opět nadělovaly Býšti, pětigólový Tláskal!

1

V souboji nováčků se drama nekonalo. V závěru minulé sezony zvítězily ve vzájemném zápase Mnětice 6:1, tentokrát to bylo pro hosty z Býště ještě horší. Dokázali vzdorovat pouze poločas, pak už to byla dominance Mnětic. Střelecky se blýskl pětigólový Tláskal.

Autor: L. N.

TJ Sokol Mnětice
L. Kučera [-] - M. Václavek [-] (79. M. Voženílek [-] ) , P. Vafka [-] (58. J. Hašek [-] ) , J. Tilšer [-] (67. J. Palenčár [-] ) , P. Doležal [-] , M. Tláskal [-] , D. Ruprecht [-] , P. Chmelař [-] , J. Neugebauer [-] , O. Macháček [-] , i. Ruprecht, [-]

SK Býšť
R. Pospíšil [-] - A. Krátký [-] , D. Hozák [-] , L. Forgo [-] , F. Aur [-] , M. Cink [-] , J. Zahradníček [-] , R. Matyáš [-] , J. Jirásek [-] , L. Čefelín [-] , P. Štross [-]

ŽK: 28. J. Neugebauer .
Hráči zápasu: M. Tláskal .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Májek Antonín - PELEJ Vladimír (N), HENDRYCH Ondřej (N).