28.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Vrchlabí doma přehrálo Kunčice

0

Ve středeční dohrávce si Vrchlabí poradilo s Ohnišovem, který porazilo jasně 6:0. V neděli se postavili Kunčicím a díky své aktivitě se mohli opět radovat ze třech bodů.

Kraus, lamač chleba

Od prvních minut působili domácí hráči sehranějším a pohodovějším dojmem. Vrchlabí se dařilo přesně a aktivně kombinovat, nešlo jen o alibistické přihrávky mezi obránci na vlastní polovině. Domácí byli aktivní, což s sebou přinášelo i vytváření si příležitostí před brankářem Kunčic. Hosté sice nebyli tak aktivní jako soupeř, snažili se ale o vyrovnanou partii a i oni několikrát zahrozili před branku Michala Šulce.

Pohledný a atraktivní herní projev Vrchlabí byl odměněn v 32. minutě, kdy se prosadil Pavel Kraus. Jeho branka měla za následek ještě větší klid na domácí kopačky, naopak hosté trochu ustoupili do pozadí a nechali Vrchlabí, aby převzali otěže zápasu pevně do svýc

h rukou.

Pohodové rozpoložení domácích

Pohodové rozpoložení si hráči Vrchlabí přenesli i do druhé části zápasu, ve které už Kunčice svým aktivním přístupem jasně přehrávali. Co bylo nejdůležitější, hráči Vrchlabí se utkáním zjevně bavili a to znamenalo další branky v soupeřově síti. V 61. minutě zvýšil vedení domácího týmu Lubor Mejsnar. Petr Žďárský, který na hřiště přišel v 56. minutě se nechtěl nechat zahanbit a jako pravý střelec se ukázal o pár minut později, když v 66. minutě završil gólový účet celého zápasu.

Domácí trenéři tak mohli být spokojeni nejen s výsledkem, ale hlavně s předváděnou hrou.