9.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2016-2017

--

--

Vřesina nestačila doma na Rychvald

0

Poslední Vřesina doma nestačila na Rychvald, i když vsítila první a poslední branku zápasu. Host=é mezi tím zatížili konto domácících čtyřmi góly.

Muži B měli super vstup do utkání.již v první minutě dostal míč mezi beky Dušan Lazový a trefil se přesně k tyči 1:0.Vřesina hrála dobře a měla i další šance.Postupem času Rychvald hru vyrovnal,ale vyrovnání přišlo až z přímého kopu z 18m ve 30´1:1.Škoda vedení se dalo udržet a branka byla zbytečná.Ve druhé půli šel Rychvald do vedení ve 48´opět špatný vstup do druhé půle.V 62´to bylo již 1:3.Pak měla velkou šanci Vřesina,ale nedáš dostaneš opět platilo a v 87´Rychvald zvýšil na 1:4.Vzápětí v 88´snížil Vojta Tichý po samostatném nájezdu na 2:4,ale to už bylo vše.

TJ Slavoj Rychvald
Tomáš Onderek:: Do Vřesiny jsme jeli po středečním vítězném utkání na Slovanu s jediným cílem. Odvézt si 3 body a pokusit se tak udržet v horních patrech tabulky. Nicméně zápas jsme nezačali dobře a hned v první minutě, díky nekoncentrovanosti a chybě v naší obraně, měl útočník Vřesiny jednoduchý úkol. Naštěstí se nám po hezké brance ze standardní situace ještě do poločasu podařilo vyrovnat. Druhý poločas už byl více méně v naší režii. Soupeře se nám dařilo často přečíslovat a dokázali jsme ještě třikrát skórovat. Vřesina pak ještě z rychlého ojedinělého útoku dokázala upravit skóre na 2:4. Rád bych poděkoval hráčům za jejich výkon, který měl tmavou ale také světlou stránku. V prvním poločase to byla zejména velice slabá koncentrace a do jisté míry i podcenění soupeře, který je sice v dolní části tabulky, ale předvedl místy velice houževnatý výkon. Ve druhém poločase se naše mužstvo dokázalo semknout a šla vidět touha po bodech. Z takových zápasů je potřeba se poučit, nicméně i takové zápasy sem tam přijdou. Jak se říká, 3 body jsou 3 body. V příštím týdnu jedeme na horkou půdu prvních Klimkovic, kde budeme moci ukázat, jak silní můžeme být.“