3.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2016-2017

Příkosice se nakonec ještě strachovaly

37. L. Krajdl , 41. T. Pražák (p.) , 53. J. Čada - 80. P. Ryšica , 85. M. Skuhrovec
0

Drama bylo až do konce.

Plasy přijely do Příkosic pro tři body, ale od začátku bylo jasné, že body se budou získávat těžce.  Nehledě na to, že už ve 37. se dopustily chyby v obraně. Po špatném odkopu se k míči dostal Krajdl Lukáš a otevřel skóre zápasu. O 4 minut později to bylo pro domácí ještě veselejší, jelikož se po další chybě v obraně Plas dostali až k penaltě. Tu s jistotou sobě vlastní proměnil Pražák Tomáš. Do poločasu se už nic dalšího nestalo- Stav po poločase 2:0.

Druhý poločas začal tak, jak první skončil, čili dobrou hrou domácích. Těm se podařilo dovést jeden ze svých protiútoků až k brance, přičemž Čada Jakub ukázal svou kvalitu - trefil se přesně.  Třetí hřebík do rakve pro hráče Plas. Ti se ovšem pokusili o skoro nemožné a urvat aspoň ten bod. V 80. minutě ještě vykřesal naději Ryšica Pavel. O pět minut dokonce Skuhrovec snížil na rozdíl jediného gólu, nicméně to bylo vše. Konečný stav 3:2.

TJ Sokol Plasy
Pavel Jílek: Chybělo nám více nasazení, prostě jsme do toho asi nešli na 100%. Podle mě, by zápasu více slušela remíza.