2.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2016-2017

Bukovec přejel Hrádek Rozdílem třídy

15. F. Róth (p.) , 40. F. Róth , 58. F. Róth , 65. F. Róth , 70. M. Žemlička , 80. L. Chvojka , 90. F. Róth - 72. M. Multrus , 85. J. Kasl
0

Frenc Róth se díky pěti gólům dostal do čela tabulky střelců.

Zápas mezi Bukovcem a Hrádkem byl v podstatě po půl hodině rozhodnutý. Domácí totiž vedli díky brance z penalty od Ference Rótha a dvěma červeným za pohoršující výroky od Patrika Řepky a druhé napomenutí Jiřího Hrubého.  Hosté od této chvíle jen bránili a sledovali jak hráči Bukovce zvyšovali vedení. Ještě do poločasu to bylo 2:0, po další střele Ference Rótha.

Druhý poločas se hrál v podobném duchu.  Ferenc Róth se zapsal do listiny střelců ještě dvakrát v 58. a 65. minutě. Žemlička zvyšoval už a 5:0 v 70. minutě.  Hosté alespoň snížili v 72. minutě aby mohl Bukovec v 80. minutě opět vést o 5 branek. Střelcem byl Chvojka Libor. V 85. minutě opět Hrádek snížil zásluhou nádherné střely Jana Kasla. Svůj pátý gól v utkání si ještě stihl dát Róth Ference a uzavřel tak v 90. minutě. Konečný stav 7:2.

SK Plzeň - Bukovec
Petr Smíšek: Z mého pohledu se mi to nechce příliš hodnotit. Pro nás začíná sezóna až třetím kolem.

T. Červený [-] - J. Sluka [-] , M. Hanzlíček [-] (63. V. Červený [-] ) , J. Skala [-] , M. Matys [-] - J. Zíka [-] , R. Šváb [-] , J. Kellner [-] (65. L. Chvojka [-] ) - K. Pitlík [-] (59. M. Žemlička [-] ) , F. Róth [-] , J. Valenta [-]