SESTAVA KOLA - 6.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

Datum kola: 24.09.2022

0

Máme tu další jedenáctku do sestavy kola. Hlasujte pro svého favorita do zítřejších 20:00 hod.!

Brankář

Jakub Hejl (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) - Při převaze Lišova předvedl několik důležitých zákroků a především díky němu získalo Veselí bod.

Matěj Hosnedl (SK Slavia České Budějovice) - Stál v bráně po dlouhé době, jelikož běžně nastupuje na postu útočníka. Vychytal však nulu a výrazně tak pomohl domácím k výhře.

Jan Šedivý (FK Meteor Tábor) - Poprvé v sezóně vychytal čisté konto, které si připsal díky dobrým zákrokům hlavně ve druhém poločase.

Obrana

Miloslav Fara (1.FC Jistebnice) - Odehrál další povedený zápas a vstřelil jeho první gól v dresu Jistebnice.

Petr Kelbler (FK Sokol Třebětice) - Svým výkonem především ve vzdušných soubojích eliminoval drtivou většinu nákopů a autových vhazování domácích.

Tomáš Zejda (FK Dačice) - Každý zápas bojuje o každý balon, svede spoustu soubojů a má spoustu náběhů po pravé straně.

Záloha

Filip Zadražil (FC Chýnov) - Dal vedoucí a v konečném součtu i vítězný gól. Po zranění brankáře musel naskočit v druhém poločase do brány a svou roli zvládl skvěle. Soupeřovi nedovolil vstřelit gól a udržel tak nulu.

Daniel Bouchal (SK Lišov) - Kapitán týmu dal vyrovnávací branku a měl i další příležitosti.

Jakub Pinc (SK Slavia České Budějovice) - Vstřelil oba dva góly Slavie a oslavil tak narození syna!

Pavel Kavka (FC Chýnov) - Dobrý na míči i v rozehrávce, byl velice aktivní po celý zápas. Zaznamenal svůj premiérový gól v dresu Chýnova.

Útok

Petr Janošík (FK Meteor Tábor) - První poločas odehrál v útoku a vstřelil 2 branky. Druhý poločas se zasunul na pozici stopera a i zde působil velice jistě.

Michal Brůžek (TJ ZD Kovářov) - Autor hattricku.

Michal Sokolt (1.FC Jistebnice) - Přidal další dva góly do své sbírky.

Hlasovat pro hráče můžete od 27.09.2022 15:17 do 28.09.2022 19:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)