SESTAVA KOLA - 3.kolo Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

Datum kola: 23.08.2015

0

Třetí kolo je za námi. Za zmínku stojí určitě derby mezi Brumovem a Nedašovem, ve kterém padlo celkem 6 branek a také 2 červené karty. Největší počet branek nastřílela rezerva Valašského Meziříčí, která zničila Dolní Bečvu 9:1. Čtyři branky zaznamenal Marek Neuberger. Po třetím kole je tým Podkopné Lhoty poslední, který zůstává bez jediného bodu.

Michal Valčík (Val. Příkazy) – v bráně jistý Valčík opět dokázal udržet čisté konto proti Vlachovicím.

Jakub Maceček (Vidče) – derby ze Zubří bylo vyrovnané a právě Maceček vstřelil jedinou branku domácích.

Vlastimil Juřica (Val. Příkazy) – do sestavy kola je nominován podruhé za tři zápasy. Proti Vlachovicím zaznamenal vítěznou branku.

Patrik Naňák (Brumov B) – v divokém zápase proti Nedašovu vstřelil dvě branky.

Pavel Blažek (Podlesí) – Podlesí proti Podkopné Lhotě vstřelilo 4 branky, z toho záložník Podlesí trefil dvě.

Radek Cícha (Nedašov) – Nedašov v Brumově dvakrát vedl, ale nakonec Cícha vyrovnával stav utkání 12 minut před koncem.

Jakub Fojtík (Horní Lideč) – domácí získali proti Kelči cenný bod. Fojtík vyrovnával v 35. minutě na konečných 1:1.

Marek Neuberger (Val. Mez. B) – rozhodně kanonýr tohoto kola a dost možná i celé podzimní části. Na čtyři branky do sítě Dolní Bečvy mu v prvním poločase stačilo pouhých 21 minut. V rozmezí osmi minut zaznamenal dokonce čistý hattrick.

Vít Kulich (Kelč) – Kelč šla v Horní Lidči brzo do vedení, právě díky brance Kulicha.

Jan Vaigl (Juřinka) – domácí otočili zápas proti Valašským Kloboukům. Rozhodující branku zaznamenal právě útočník Juřinky.

Radim Vokáč (Zubří) – Zubří v derby proti Vidči prohrávalo, ale zlepšenou hrou dokázalo vyrovnat. Branku zaznamenal Radim Vokáč.

Hlasovat pro hráče můžete od 24.08.2015 12:00 do 26.08.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)