SESTAVA KOLA - 2.kolo Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. B, 2015-2016

Datum kola: 15.08.2015

0

S prvním odehraným kolem je tu i první ideální jedenáctka letošního ročníku! Je v ní váš favorit? Neváhejte a dejte mu svůj hlas!

Jan Kyncl

Brankář Svobody v tomto kole neinkasoval a předvedl několik skvělých zákroků! Bohužel bonusový bod v rozstřelu vychytat nezvládl, ale i přes to nechybí v ideální jedenáctce kola.

Tadeáš Renner

Postavit se za stavu 2:2 k pokutovému kopu chce odvahu. Pokud je to však v 93. minutě zápasu, chce to nervy ze železa! Tohle všechno zkušený obránce měl a v nastavení rozhodl o výhře svého týmu 3:2.

Jan Přívratský

V 56. minutě dokázal i z pozice obránce srovnat stav utkání. Ovšem ani to na body v Kalné nestačilo.

M. Čedík st.

Otevřel skóre utkání a byl jedním z hráčů, kteří ukázali, že i s Borovnicí se musí počítat!

David Sobotka

Hattrick!!! Neřeba říkat víc...

Martin Votava

I on se v Kalné dokázal trefit, ale nedokázal odvrátit porážku svého týmu. Ovšem velice simpatický výkon.

Marek Malát

V 88. minutě srovnával stav na 2:2 a měl lví podíl na parádním obratu Prosečné v samém závěru utkání!

Tomáš Meisner

Křídelní záložník se v Maršově trefil netradičně-hlavou. Jeho trefa však na body pro Libečskou Jiskru nestačila.

Jan Kancnýř

Mladý ofenzivní záložník a kapitán nováčka z Kuksu předvedl velice povedený start do nové sezony a právem mu náleží nominace.

Martin Bélik

Nedal sice hettrick jako jeho spoluhráč, ale jeho gól také výrazně přispěl k výhře nad nevyzpytatelnou Chvalčí.

Hauder

Jeho dvě branky dostaly favorita z Libče do kolen.

Hlasovat pro hráče můžete od 17.08.2015 12:00 do 19.08.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)