ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 5.kolo Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. B, 2015-2016

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 5. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem se stal Maršovský ostrostřelec Patrik Svatoš. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
0
Podle reakce tě vítězství v anketě hodně potěšilo je to tak?
Určitě! Je to strašně krásný, když se po šesti letech vrátíte k fotbalu, hrajete jej jen pro radost a přijde taková pochvala. Vůbec nemám představu kdo pro mě hlasoval, každopádně moc děkuju!
Věděl jsi vůbec o anketě resp. o našem webu?
Jojo věděl. Narazil jsem na Váš web už asi půl roku zpět a zaujal mě, že se zabývá i takhle nízkými soutěžemi. Věřím, že pro hodně hráčů to může být i motivace.
Zmínil jsi návrat k fotbalu a nový klub. Který dres jsi oblákal v minulé sezoně?
Vrátil jsem se začátkem tohoto roku. Hrál jsem pouze jarní část za Svobodu ,se kterou se utkáme zítra na domácím hřišti. Těším se!
Tak to pro tebe bude určitě zajímavé utkání. Setkání s bývalými spoluhráči a tak podobně. A proč vlastně přišla změna dresu?
Těžká otázka. Asi takhle. Jelikož je pro mě fotbal už jen koníčkem, nebránil jsem se vyzkoušet si něco nového. Pár kamarádů právě ze Svobody mi Maršov doporučilo a zatím se to jeví slibně, správná volba.
Slibně to určitě vypadá. Stačí se podívat na tvé statistiky a je vidět, že ti to tam jak se lidově říká padá.
To sice vypadají, ale mohli vypadat ještě lépe. Nejsem se sebou úplně spokojený. Na druhou stranu v přípravě jsem se střelecky trápil a teď je to zápas od zápasu lepší a lepší.
Máš ještě nějaké vyšší ambice co se fotbalu týká?
Myslím že ne. Nejlepší fotbalové roky už přišli v dorosteneckém věku. Ale uvidíme jak se to bude všechno vyvíjet. Jak já říkám: Nikdy to nevzdávej!
A jaké jsou ambice vašeho klubu v letošní sezoně?
Je doufám a pevně věřím v postup. Myslím, že tým na to máme!
V posledním utkání jste doslova roznesli Borovnici k čemuž jsi mimochodem přispěl hattrickem. Jak hodnotíš výkon vašeho soupeře?
To utkání bylo vzhledem k počasí dost těžké. Hřiště bylo dost špatné. Soupeř na to byl nejspíš zvyklý, protože pár minut v každém poločase nás sem tam přehrával.
Fajn. Děkuji ti za rozhovor a jestli by jsi chtěl říct něco na závěr? O klubu, webu, sobě....Cokoliv?!
Ještě jednou děkuji lidem, kteří pro mě hlasovali, protože jak jsem již zmínil, vůbec nevím kdo to byl. (smích) Vašemu webu fandím a držím palce v dalším rozvoji a pevně doufám, že kluky z našeho týmu uvidím na mém místě v jiném kole a náš tým na vrcholu tabulky již po zítřejším utkání proti Svobodě!

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.