SESTAVA KOLA - 1.kolo Středočeský | 1.A třída sk. B, 2015-2016

Datum kola: 09.08.2015

0

S pozdním pondělním večerem přinášíme jedenáctku úvodního kola nového ročníku Sport Invest 1. A třídy skupiny B, která se postarala o velké množství nádherných fotbalových momentů a zážitků. Fakt, že ani jeden z osmi zápasů neskončil bezbrankovou remízou mluví za vše.

V úvodním sobotním zápase na sebe jako první upoutal velkou pozornost Aleš Maršner z Brandýsa nad Labem, který dvěma góly pomohl svému týmu k vysoké výhře 5:1 Červenými Pečkami. „Jsem rád, že v tomhle úmorném počasí jsme dali rychle góly a víceméně jsme ten zápas rozhodli už na začátku. Pak už jsme to tak nějak dohrávali, zahráli jsme si fotbal a doufám, že jsme pobavili lidi. Doufám, že takových zápasů bude v sezóně co nejvíc!," nechal se slyšet Aleš Maršner, muž zápasu.

Z Brandýsa do Dlouhé Lhoty, kde se odehrálo dramatické utkání, jenž skončilo po devadesáti minutách nerozhodným výsledkem 2:2 a obrovský podíl na tom měl Jan Novotný. Dlouhá Lhota sice vedla, nováček soutěže Doksy ale dokázal zápas otočit a pět minut před koncem sahal po třech bodech. Poté už přišla chvíle Jana Novotného, který v 85. minutě vzkřísil domácí tým a fotbalisté Dlouhé Lhoty se po penaltovém rozstřelu mohli radovat z vítězství 3:2.

Utkání mezi Slaným a Libicí nad Cidlinou nabídlo fanouškům sedm gólů. Vše odstartovali dva jednadvacetiletí hráči, kteří hned v úvodu soutěže prokázali své kvality a rozpoutali hotový fotbalový koncert. Skóre zápasu otevřel již ve 12. minutě Tomáš Mihovský, na jehož gól za pět minut bleskově odpověděl talentovaný Michal Nykl. Pokud si myslíte, že se dostali do jedenáctky jen kvůli gólu, není tomu rozhodně tak. Oba tvrdě makali a vyčerpaný Michal Nykl musel dvanáct minut před koncem zápasu střídat.

Utkání mezi Pšovkou Mělník a Sokolem Jedomělice rozhodl jediný gól, o který se postaral dvacet minut před koncem Martin Žák a ukončil tak střelecké trápení svého týmu. Vzhledem k tomu, že hosté z Jedomělic žádný gól nevstřelili, do sestavy kola byla vybrána trojice zkušených obránců, v čele s Romanem Vršatou, kterému je 37 let. Tomáš Henlín je o tři roky mladší, zatímco v případě Vlastimila Kolbucha třicítka teprve klepe na dveře. Všichni tři obránci zvládli celý zápas běhat s mladšími protihráči, a přestože panovala velká vedra, ze hřiště před závěrečným hvizdem neodešli.

Skvělý zápas odehrál také Stanislav Ježek z týmu UNION Čelkákovice, v jehož dresu o víkendu vstřelil dva góly a společně s gólem Aleše Hlaváčka z devadesáté minuty dotáhl zápas do penaltového rozstřelu, v němž byly úspěšnější domácí Klecany. Někdo by mohl namítat, že domácí Marcel Rodek vstřelil také dva góly a v sestavě kola nefiguruje, jenže jeden z jeho dvou gólů padl až v penaltovém rozstřelu, ke kterému by bez dvou gólových střel z kopačky Ježka vůbec nedošlo.

Na závěr přichází dva hráči z Viktorie Radim. Ondřej Exner ve 42. minutě vystřídal zraněného Jaroslava Čábelku a za necelé dvě minuty od příchodu na hřiště dokázal vstřelit gól, kterým zkušený čtyřiatřicetiletý záložník poslal zápas do penaltového rozstřelu, v němž byli úspěšnější hráči hostujících Dobrovic B. Ty se na výhře pořádně natrápili a obrovskou zásluhu na tom má jedenadvacetiletý brankář Radimi Arnošt Kopecký, který svými fantastickými zákroky přiváděl hostující tým k šílenství.

Hlasovat pro hráče můžete od 10.08.2015 12:00 do 12.08.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)