SESTAVA KOLA - 5.kolo Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

Datum kola: 08.09.2019

0

Sestava 5. kola KPM je tu! Kdo ji ovládne tentokrát a stane se Hráčem kola? Hlasujte do středečního poledne

Jiří Krásl držel dlouho naděje Chotíkova na body v zápase s Nýrskem, když několika reflexivními zákroky vychytal střelce Okuly

Jakub Křehlík potvrdil v duelu s Bolevcem své kvality a zcela vymazal útočníky hostů ze hry

Jakub Šroubek odehrál proti Holýšovu dobrý zápas a především ve druhém poločasu si na něm útočníci vylámali zuby

Jiří Kopřiva vyhrál na pozici stopera nespočet soubojů a jako bonus připravil vítězný gól Vargovi

Antonín Lavička podal proti domažlické rezervě výtečný výkon, vydatně podporoval ofenzivu a pomohl Horní Bříze k překvapivému triumfu

Josef Kalabza si v 90. minutě zápasu s Tlumačovem připsal rozhodující zásah, který přisoudil body Nepomuku

Adam Král byl motorem Zruče a dvěma přesnými zásahy do sítě Meclova režíroval výhru svého celku 4:2

Matěj Trojanec potvrdil výbornou formu z minulého zápasu, tentokrát ji odnesly Domažlice, do jejichž brány našla jeho pumelice cestu

Petr Pechek dvěma góly v rozmezí devíti minut uhasil naděje Staňkova na první letošní bodový zisk

Jiří Šmíd dělal obraně Vejprnic obrovské problémy, připsal si jeden gól a v neposlední řadě na něj byl spáchán penaltový zákrok

Imrich Varga ukázal v duelu s Chotíkovem instinkt střelce, když vstřelil obě dvě branky Nýrska a přisoudil mu tak všechny body

Hlasovat pro hráče můžete od 09.09.2019 15:20 do 11.09.2019 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)