SESTAVA KOLA - 19.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2016-2017

Datum kola: 28.05.2017

0

Je za námi další víkendové kolo III. třídy skupiny a po ní nesmí chybět sestav kola. Nezapomeňte hlasovat do středeční 12 hodiny.

Prim v zápase Chrášťany vs Žabovřesky hrály obrany, a tak není divu, že za domácí byl vybrán do sestavy brankář Vít Lhotka, který podržel svůj tým dvakrát v závěru prvního poločasu.

 

Za hostující Žaby pak poctivě bránil Petr Schacherl, který přes sebe téměř nikoho nepustil. V obraně naskočil skoro po roce Michal Stejskal a ačkoli byl po čtvrt hodině zralí na kyslíkovou bombu, neprohrál jediný souboj a nedovolil hostům zápas zdramatizovat. Otomoar Samek se postaral o čtvrtou branku svého týmu, když se prosadil krásnou ranou, která definitivně zlomila odpor hráčů Pištína. 

 

V sestavě Koloděj byl velmi nebezpečný zejména v prvním poločase František Švehla, škoda že nepřidal druhou uklidňující branku, možná by se zápas ve druhém poločase vyvíjel jinak. Boršov B se mohl opřít o zkušeného Jana Vančuru, který odehrál velmi dobrý zápas a pomohl týmu k obratu. Pod ten se nejvíce podepsal jeho spoluhráč Lukáš Komrska, který se postaral o tři branky a dvě další střely zastavila branková konstrukce. V závěru jara má výbornou formu Thanh Tasy, opět odjezdil zápas a připsal si asistenci u úvodní trefy Borku.

 

Mokré vyhrálo poprvé na jaře a ziskem tří bodů se možná definitivně vyhlo boji o záchranu. Zásluhu na tom mají svou aktivitou Jiří Hrabánek a střeleckým umem Petr Houska. Střelecky se daří v posledních kolech Antonínu Balounovi z Úsilného, což potvrdil dvěma góly na hřišti Pištína.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 29.05.2017 16:32 do 31.05.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)

Související články


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.