SESTAVA KOLA - 27.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

Datum kola: 28.05.2017

0

Zápas Třebechovic a Týniště nenabídl během devadesáti minut branku, a proto rozhodovaly penalty. V těch si čisté konto udržel třebechovický gólman Václav Cejnar a jeho tým po penaltové výhře 0:3 slavil dva body.

Fotbalisté Hostinné zahájili zápas dobře a v prvním poločase se ujali vedení. Aktivní byl Roman Polák, který šance nejen vytvářel, ale tlačil se i do zakončení. Sobotce se ve druhém poločase podařilo dvěma góly otočit. Rozhodující branku vstřelil po rohovém kopu David Šotka

Nový Hradec odehrál proti Bílí Třemešné dobrý zápas. Hradečtí dominovali zápasu, ve kterém zvítězili 5:1. Dvěma góly se v rychlém sledu se ukázal Gejza Bendig, brankou se předvedl i Jaroslav Jindra

Nepolisy zvítězily na hřišti Roudnice 2:5. Hlavní slovo si vzal Jaroslav Vaníček, který se trefil hned třikrát.

Černilov otočil zápas s hradeckou Lokomotivou a i díky dvěma trefám Michala Šmieda vyhrál 4:1.

Třebeš na hřišti Náchoda s konečnou platností potvrdila postup do Krajského přeboru. Fotbalisté Třebše si rozhodující tři body vybojovali vlastními silami a aktivitou. Náchod porazili 2:5, vítěznou branku vstřelil Martin Štajer. Gól a asistenci zaznamenal Lukáš Drapák.

Postupujícím z prvního místa je Vrchlabí, které i přes jistotu své pozice nadále válcuje soupeře. Nyní to odnesl Trutnov, který podlehl Vrchlabí 7:1. Hattrickem a asistencí se na výhře podílel Dominik Zdržálek.

Kunčice jasně přehrály Úpici 4:0. K výhře hattrickem pomohl Pavel Kuta.

Hlasovat pro hráče můžete od 29.05.2017 09:59 do 31.05.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)