SESTAVA KOLA - 3.kolo Královéhradecký | Krajský přebor , 2016-2017

Datum kola: 28.08.2016

0

Hořice získaly první body v sezoně díky bezgólové remíze s Vysokou. Na tomto výsledku se velkou měrou podílel gólman Pavel Žižka, který během devadesáti minut držel střelce Vysoké zkrátka, a v penaltovém rozstřelu dokonce chytil dvě penalty, přesto se nakonec Hořice musely spokojit "jen" s bodem.

Jaroměř smazala dvougólové manko v zápase s Kostelcem. K rychlému obratu na přelomu poločasů zavelel svým gólem Adam Horák.

Slavia zvítězila na hřišti Broumova 0:2 díky Michalu Hlouškovi, který vstřelil obě branky svého týmu.

Jičín je po třech kolech stále stoprocentní a navíc ještě neinkasoval. Na výhře 3:0 nad Cidlinou se gólem podílel Jiří Macháček a Tomáš Klaban, který si připsal gól a asistenci.

Libčany ve druhém poločase začaly proměňovat své šance a díky tomu porazily Červený Kostelec 3:0. Na výhře se svými góly podíleli Michael Mařas a Lukáš Hubička.

Lázně Bělohrad sice v zápase s Novým Městem ztratily dvougólový náskok, který svým gólem pomohl vybudovat i Jakub Lánský, nakonec se ale Lázeňští mohli radovat z dvoubodového zisku. Dvoubrankové manko pomohl svému týmu smazat novoměstský Martin Klikar, který svým pohybem vybojoval penaltu a druhý gól sám vstřelil.

Rychnovští zvládli zápas s Chlumcem, přestože hosté v závěru zápas nebezpečně stahovali náskok domácích. Dvěma góly se na výhře Rychnova podílel Filip Stieber

Zápas mezi Dobruškou a Provodovem rozhodla jediná branka, kterou vstřelil hráč Dobrušky Jakub Mikušík

Hlasovat pro hráče můžete od 29.08.2016 13:33 do 31.08.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)