SESTAVA KOLA - 17.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B, 2014-2015

Datum kola: 10.05.2015

0

Ve skupině B III. třídy navýšil Srubec své vedení v tabulce na osm bodů, když deklasova poslední Včelnou na jejím hřišti poměrem 7:1. Ten samí výsledek předlo mužstvo Mladého B na hřišti Borovan B a potvrdilo výbornou jarní formu. V sobotu dopolne se Římov posunul výhrou na Akře na druhé místo. Na něm také po víkendu zůstal, protože Černý Dub padl ve Štěpánovicích a Slavče prohrálo vysoko 7:3 na hřišti Dobré Vody B. Trhové Sviny B si pak ve vyrovnaném utkání s Lišovem B, pojistili své těsné vedení až brankou v poslední minutě.

Pavel Novák ( TJ Sokol Římov )

Na hřišti Římova pomohl svému týmu udrženým čistým kontem. Jeho spoluhráči v závěru vstřelili dvě branky Římov slavil čtvrtou výhru v řadě.

Daniel Scheicher ( SK Mladé B )

Úvod zápasu se mu nevyvedl, když po jeho chybě šly Borovany do vedení. Svou hrubku, ale dokázala napravit vítěznou brankou.

Martin Koupal ( TJ Sokol Římov )

V zápase na hřišti Akry se v průběhu zápasu posunul z obrany do zálohy. Tento tah se pak ukázal jako rozhodující, protože dokázal vstřelit vítěznou branku.

Petr Kosař ( TJ Sokol Štěpánovice )

Hráči Černého Dubu zaměstnávali hlavně v první poločase domácí obranu, ale Kosař dokázal své spoluhráče dobře dirigovat. Ve druhém poločasu se díky proměněnému pokutovému kopu zapsal i mezi střelce.

František Valter ( TJ Spartak Trhové Sviny B )

Ve 45 letech odvedl kus poctivé práce pro domácí defenzivu. Na hřišti patřil mezi nejlepší hráče.

Miloš Schuster ( SK Mladé B )

Jeho týmu se na jaře daří nadmíru a stejně tak i jemu samotnému. Na hřišti Borovan byl jasně nejlepším hráčem hostů a svůj výkon korunoval dvěma góly.

Jan Hekrdla ( TJ Slavoj Srubec )

Jednoznačná záležitost se odehrála v zápase na Včelné, kde se střetl jeho Srubec s posledním týmem tabulky. Hekrdla byl pro domácí obranu neustálou hrozbou a dvakrát se zapsal mezi střelce.

Petr Zayml ( SK Dobrá Voda B )

Další z řad ofenzivních hráčů, který se dokázal v zápase dvakrát prosadit. Dobrá Voda si i díky jeho trefám otevřela doma střelnici, proti Slavče, které to odnesl sedmi góly.

Lukáš Makovička ( TJ Sokol Štěpánovice )

Nejlepší hráč domácích Štěpánovic, odehrál povedou hlavně druhou pětačtyřicetiminutovku. Jeho branka na 2:0 se pak v konečném součtu ukázala, jako vítězná.

Jakub Marek ( SK Dobrá Voda B )

V útoku se zaskvěl dvěma zásahy do sítě Slavče, stejně jako jeho parťák Zaym. Dobrá Voda dokazuje, hlavně na domácím hřišti, že body se odsud vozit nebudou.

René Janoušek ( TJ Slavoj Srubec )

Ostřílený kanonýr na jaře střelecky nezahálí. Sotva doléčil natržený sval, už zase střílí branky jako na běžícím páse. Tentokrát se prosadil dvakrát, proti obraně Včelná a na jaře zaznamenal už 8 branek.

Hlasovat pro hráče můžete od 11.05.2015 12:00 do 12.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)

Autor: Lukáš Dudek